tv3.lv

Hosams Abu Meri debitēs LNT kā raidījuma stāstu cikla vadītājs

Kamēr Latvija turpina vētīt libāniešu izcelsmes deputāta un ārsta Hosama Abu Meri mīlas dzīvi, viņš pats pieņēmis jaunu profesionālu izaicinājumu. Jau no 1. aprīļa Hosams mirdzēs LNT ekrānos kā raidījuma “Dzīvīte Brīvdienās” stāstu cikla vadītājs.

2018. gada 28. martā 17:06

Kā Skaties.lv atklāj producente Evita Endzeliņa-Tēbele, Hosams būs vadītājs stāstu sērijai  “Personība medicīnā”. Kopā laikā līdz 17. jūnijam būs baudāmi 12 stāsti ar pazīstamo libāniešu ārstu kā raidījuma vadītāju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radījumu ietvaros viņš tiksies ar ar ārstiem un personām, kuras savu dzīvi velta medicīnai jeb cilvēkiem, kas tieši šobrīd “raksta” Latvijas medicīnas vēsturi. “Tie būs 12 stāsti par 12 veiksmīgiem mediķiem, kuri nav pametuši valsti, bet izvēlējušies palikt un veidot savu karjeru Latvijā.

Savukārt Hosams ir interesants kā personība, kas ieradies no citurienes, veiksmīgi integrējies Latvijas sabiedrībā un nedomā pamest šo valsti. Manuprāt, tas piešķir tikai papildu odziņu un šarmu.

Turklāt viņam kā gastroenterologam arī daudz vieglāk un veiksmīgāk izdodas uzrunāt citus mediķus,” izvēli skaidro producente.

Hosams kopīgi ar saviem viesiem centīsies rast atbildi uz jautājumu: kāds ir vai būs mans rokraksts 21. gadsimta Latvijas medicīnas vēstures grāmatu lappusēs?

Atbilde tiks rasta, ielūkojoties ārstu ikdienā, kad viņi nomet savas speciālista bruņas, kļūstot vienkārši par tēviem, mammām, par savu mīļo cilvēku tuviniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai stāstu cikla ietvaros Hosams padalīsies arī ar savu stāstu? “Iespējams, tas notiks pēdējā raidījumā,” intrigu saglabā producente.

Viņa gan atgādina, ka “Dzīvītes” vadītāji joprojām paliek Ieva Aleksandrova-Eklone un Andris Bulis, Hosams pieaicināts vadīt šo 12 stāstu sēriju Latvijas simtgades ietvaros.

“Pats raidījums “Dzīvīte” šogad svin 24 gadu jubileju, un tā kā ap 80 procentu mūsu rubriku ir saistītas ar medicīnu, izlēmām izveidot stāstu sēriju par Latvijas mediķiem,”stāsta Endzeliņa-Tēbele.

Starp citu, Hosams Abu Meri šajā arodā rosīsies, entuziasma vadīts, un atteicies no samaksas par darbu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm