Jau rītvakar Intars Busulis iegriezīs mājas ballīti TV skatītāju mājās

Piektdien, 2. septembrī pulksten 21:10 pie kanāla TV3 skatītājiem ar trešo sezonu atgriezīsies jautrā attapības spēle “Mini pa trim”, kuru vadīs atraktīvais un iemīļotais mūziķis Intars Busulis. Būs daudz smieklu, daudz dziesmu un tiks radīta īsta mājas ballītes sajūta.

2022. gada 1. septembrī 16:54

Kā pirmie viesi Intara Busuļa mājas ballītē būs basketbola zvaigznes Dāvis un Dairis Bertāni un viņu mamma Dina Bertāne. Par uzvaru sacentīsies arī Mārupes kaimiņi – aktieris Dainis Grūbe, mūziķis Mārcis Auziņš un pianists Kristaps Vanadziņš. Viņiem pievienosies Pierīgas kaimiņi – dziedātāja Olga Rajecka, autosportists Krišjānis Caune un Madara Biedriņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā sezonā dalībniekus sagaida jaunas un atraktīvas spēles, kurās būs jāiesaistās visiem spēles dalībniekiem. Un protams, arī daudz mūzikas! Būs jāmin dziesmu vārdi, jāspēlē mēmais šovs, jāmēģina uzminēt slavenības bērnu zīmētajos portretos, jāatmin dziesmas, ko dungos kāds no komandas dalībniekiem. Tāpat būs āķīgais fināla uzdevums, kas var izšķirt spēles uzvarētāju. Šoreiz būs jāuzmin, no cik ziediem sapīts vainags, kas atradīsies uz Intara Busuļa galvas.

Vēl viens jaunums šajā sezonā būs spēle “Kā mīl, dzīvo un svin Latvijā”, kurā spēles dalībniekiem būs jāmēģina uzminēt tautas domas – to, kādas ir populārākās atbildes uz jautājumiem, kuras snieguši ziņu portāla “tv3.lv” lasītāji. Piemēram, kāda ir pirmā asociācija ar skolu un kāda ir nejēdzīgākā dāvana, ko iespējams kādam uzdāvināt. Skatītāji varēs pārbaudīt, vai viņu domas sakrīt ar populārākajām atbildēm.

Skaties jautro attapības spēli “Mini pa trim” jau no 2. septembra piektdienu vakaros pulksten 21:10 kanālā TV3, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm