tv3.lv

Kanālā 2 sāksies Latvijas supermodeļu realitātes šovs “Calendar Live”

Sākot ar 3.oktobri, Kanāla 2 skatītāji varēs vērot 12 skaistu meiteņu cīņu par vietu slavenā fotogrāfa Sergeja Kondrašina ekskluzīvajā kalendārā! Līdzīgi kā slavenajā Tairas Benksas šovā Kā kļūt par topmodeli?, ko arī rāda Kanālā 2, jaunā Latvijas realitātes šova “Calendar Live” dalībniecēm nāksies sevi pierādīt, fotografējoties pie slaveniem Latvijas fotogrāfiem, parādot savu talantu meistarklasēs un sadzīvojot ar konkurentēm. Meitene, kura vislabāk izturēs visus pārbaudījumus, kļūs par Sergeja Kondrašina desmitā jubilejas kalendāra modeli! Skatieties Latvijas supermodeļu realitātes šovu “Calendar Live” no 3.oktobra 20:00 Kanālā 2 un TVPlay.lv!

2014. gada 18. septembrī 16:32

Cīņa var sākties!

Kanāla 2 realitātes šova “Calendar Live” idejas autors ir fotogrāfs un režisors Sergejs Kondrašins, kurš jau sen organizē modeļu konkursus, lai atrastu savam kalendāram Calendar.lv skaistas un talantīgas modeles. Tomēr šis gads ir īpašs, jo Calendar.lv atzīmē desmit gadu jubileju! Plānots, ka jubilejas kalendārā parādīsies iepriekšējo deviņu izlaidumu zvaigznes, taču līdzās viņām ir viena vakanta vieta, kuru iegūs šova uzvarētāja. Tā nav vienīgā balva, par kuru mēneša garumā cīnīsies 12 latviešu skaistules. Uzvarētāja iegūs arī galveno lomu juvelierizstrādājumu kompānijas Jahonts video reklāmā, nokļūs uz glancēta žurnāla vāka un parakstīs līgumu ar modeļu aģentūru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Calendar Live” dalībnieces

Jaunais šovs tiek filmēts Latvijā – Rīgā, Jelgavā un Daugavpilī. “Calendar Live” dalībnieces vecumā no 16 līdz 28 gadiem lielākoties ir no Latvijas, tomēr modeļu šovs uz mājām atvilinājis vienu dalībnieci, kura pastāvīgi dzīvo Londonā. Vēl viena latviešu izcelsmes meitene Latvijā atgriezusies tikai pirms pusgada, viņa dzimusi un visu mūžu pavadījusi Maskavā, tāpēc latviešu valodā gandrīz nerunā.. Nodarbošanās topošajām supermodelēm ir visdažādākās: web dizainere, go-go dejotāja, dvīņu mamma, skolniece, MMA cīņas čempione, bikini fitness čempione, televīzijas producente, skulptore.

“Calendar Live” dalībnieces piedalīsies modes fotosesijās ar Latvijas vadošajiem fotogrāfiem un stilistiem. Fotografēšanās notiks ne tikai fotostudijā, bet arī mālā, miltos un pat spoku apsēstās vietās. Turklāt meitenes apmeklēs arī interesantas nodarbības un meistarklases, kas noderēs gan pašizaugsmei, gan modeles darbam. Vēl topošajām modelēm būs jāatsakās no kaitīgiem ieradumiem, daudz jāsporto un jāēd veselīgi, meitenes satiksies ar slavenām aktrisēm, dziedātājām un dizaineriem, kas dalīsies savā šovbiznesa pieredzē.

S.Kondrašins saka: ”Meitenēm tiek dota kolosāla iespēja iegūt reālu modeļu darba pieredzi, sastrādājoties ar labākajiem nozares speciālistiem. Ļoti ceru, ka dalībnieces to novērtēs un, pat ja izkritīs trešajā vai ceturtajā raidījumā, būs ieguvušas lielisku pieredzi, ar kuru var papildināt savu portfolio, kas noderēs tālākai darbībai šajā jomā. Savukārt uzvarētājas ieguvumus ir grūti nepārvērtēt. Esmu ļoti pateicīgs saviem kolēģiem par atsaucību un interesantajām idejām, kuras realizētas šovā”.

Šova vadītāja Ieva Adamss

Katrā raidījumā vienas dalībnieces izstāšanos no šova noteiks stingra, bet taisnīga žūrija. Pastāvīgās žūrijas sastāvā ir Sergejs Kondrašins, portāla Frontrow.lv galvenais redaktors Jaroslavs Barišņikovs, ārste-psihoterapeite Ināra Vārpa. Lai saglabātu objektivitāti visa šova garumā, būs arī divi mainīgie žūrijas locekļi – fotogrāfs, kuram meitenes pozējušas attiecīgajā raidījumā, un kāda no iepriekšējo kalendāru zvaigznēm. Viena no tām ir kļuvusi arī par šova vadītāju – tā ir paša pirmā 2006.gada kalendāra modele Ieva Adamss: ””Calendar Live” šova vadītājas loma, no vienas puses, man ir liels pagodinājums… No otras – lieliska iespēja nospēlēt vienu no manām iemīļotākajām bargās kundzes lomām. Es tiešām neuztveru sevi nopietni… Un tas ir mans galvenais novēlējums arī visām šova dalībniecēm – centieties no visa spēka darīt labāko, uz ko esat spējīgas, bet neuztveriet sevi pārāk nopietni! Dzīve ir spēle. Un tikai.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm