tv3.lv

Kanālā LNT atgriežas “Laimīgs un vesels”!

LNT raidījums “Laimīgs un vesels” atgriežas pie skatītājiem, ar jaunām idejām un jaunu saturu. Divpadsmit nedēļu ietvaros vadošie medicīnas eksperti palīdzēs atklāt un uzveikt slimības raidījuma skatītājiem. “Laimīgs un vesels” ik reizi atklās kādu patiesu dzīves stāstu, kas slēpjas aiz katras no aplūkotajām slimībām. Rudens sezonā raidījums “Laimīgs un vesels” atgriezīsies ar jaunu vadītāju Signi Ruicēnu un jaunā ētera laikā – no 11.oktobra tas būs skatāms sestdienu rītos 11:00 kanālā LNT!

2014. gada 25. septembrī 17:48

Jaunajā rudens sezonā katrs LNT raidījums “Laimīgs un vesels” tiks veltīts kādam no skatītājiem, kas iepriekš ir iesūtījis savu stāstu, kurā atklātas veselības problēmas. Kopumā saņemtas jau vairāk kā 100 pieteikumu anketas no visas Latvijas. Medicīnas sabiedrības ARS un Veselības centra 4 mediķi izvirzījuši 12 pretendentus, kuri kļūs par jaunās sezonas raidījuma galvenajiem varoņiem, kas uzsāks diagnostikas un ārstniecības gaitas, lai varētu apgalvot Esmu vesels un laimīgs!. LNT raidījumā piedalīsies medicīnas eksperti un vadošo jomu speciālisti, kuri kopā meklēs risinājumus, lai raidījuma varonim varētu palīdzēt. Ikvienam būs iespēja uzzināt biežāk sastopamo sūdzību un slimību iemeslus, kā arī saprast, kā rīkoties, lai slimība tiktu uzveikta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau 11.oktobrī labākie medicīnas eksperti palīdzēs 30 gadus vecajam Kristapam no Talsiem. Kristaps līdz šim ir apmeklējis vairākus ārstus, taču skaidrībā nav ticis, kādēļ viņam nākas naktīs pamosties no elpas trūkuma. Reizēm Kristapam ir bijušas pat izteikti stipras sajūtas, ka nosmaks. Kā atzīst ārsti, ar šādām sūdzībām no pacientu puses viņi saskarās bieži. Par ko tas var liecināt un kā to uzveikt, tiks atklāts jau pirmajā “Laimīgs un vesels” raidījumā.

Jauna raidījuma vadītāja!

Rudens sezonā raidījums “Laimīgs un vesels” ieradīsies ar jaunu vadītāju, Liepajas teātra aktrisi Signi Ruicēnu. ”Raidījums “Laimīgs un vesels” manā skatījumā ir ļoti vērtīgs padomdevējs ikvienam cilvēkam, tādēļ ar prieku piekritu kļūt par šā raidījuma vadītāju. Ar lielu atbildību centīšos uzklausīt un palīdzēt raidījuma varoņiem,” atklāj raidījuma vadītāja S.Ruicēna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm