tv3.lv

Konditoru veiksmes un neveiksmes iespaidīgās kūku sacensībās Kanālā 2

Saldummīļi, saturieties! Gardas kūkas, pārsteidzoši kreatīvas idejas, šķipsniņa izaicinājuma un galons sacensību gara televīzijas šovā Kūku neprāts jau pavisam drīz – no 16. jūnija katru darbadienu plkst. 21.00 Kanālā 2!

2016. gada 13. jūnijā 20:20

Šovs Kūku neprāts (Ultimate Cake Off) ir trīs kūku meistaru komandu savstarpēja cīņa par iespēju ar savu izveidoto ēdamo mākslas darbu piedalīties pasākumā, kā arī iegūt naudas laimestu 10 000 dolāru apmērā. Katrā epizodē tiek izvēlēts klients un pasākums, kuram par godu 9 stundu laikā šova dalībniekiem nepieciešams izveidot vismaz pusotru metru augstu kūku. Meistariem jābūt īpaši radošiem un precīziem, lai izveidotu ne vien acīm baudāmu un pārsteidzošu, bet arī garšas kārpiņām patīkamu šedevru. Spriedzes palielināšanai katrā sērijā dalībniekiem jāveic arī mini-izaicinājumi – prasmju un garšas pārbaude, kurus vērtē kompetenta žūrija – profesionāli kūku cepēji, glazūru un dekorēšanas mākslinieki, kā arī pats klients.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Šovs atklāj, ka būt par kūku meistaru ir daudz grūtāk, nekā sākotnēji varētu šķist. Dalībniekiem jābūt ne vien izdomas bagātiem un jāspēj savu fantāziju lidojumu realizēt dzīvē, bet jāapgūst arī tehniski procesi un zināšanas. Lai arī cik amizanti neizklausītos, bet arhitektu, fiziķu un būvinženieru prasmes nereti izrādīsies noderīgas, lai kūka izdotos stabila, droša apkārtējiem un radītu vēl pārsteidzošāku efektu. Mākslinieki veidos ne vien kāzu kūkas, bet arī dažādu neierastāku un tikpat interesantu pasākumu saldos meistarstiķus. Vasaras svētku ieskandināšana Klusā okeāna haizivju akvārija telpās, pirātu iebrukums, cirka svētki un Legolandes dzimšanas diena ir vien daži no spilgtajiem pasākumiem, kuru dēļ kūku meistari ar mīklas rulli vienā rokā un cepampannu otrā cīnīsies ar pretiniekiem un aizstāvēs sava šedevra godu.

Jaunam televīzijas šovam Kūku neprāts, kurā pasaules izcilākie kūku meistari sacentīsies par grandiozākās kūkas titulu un naudas balvu ikvienam būs iespēja sekot līdzi Kanālā 2 no 16. jūnija. Skatieties konditoru veiksmes un neveiksmes Kanālā 2 katru darbadienu plkst. 21.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm