tv3.lv

“Krēsla” faniem svētki – TV3 rādīs četras sāgas daļas

Septembra sestdienu vakaros visi kulta filmas “Krēsla” fani var priecāties, jo tiks rādītas četras filmu daļas, un divas pēdējās no tām būs televīzijas pirmizrādes. Pirmā filmas daļa atklāj, ka varone Bella būs gaidībās no mīļotā Edvarda, bet jau nedēļu vēlāk skatītāji varēs ieraudzīt, kā jaunie vampīri audzina meitiņu un dodas apceļot pasauli. Skatieties televīzijas pirmizrādi “Krēslas sāga: Rītausma” 1.daļu jau 20.septembrī 21:00 kanālā TV3!

2014. gada 5. septembrī 10:12

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Krēslas sāga” ir amerikāņu romantiskās fantāzijas filmu sērija, tās uzņemtas pēc tāda paša nosaukuma rakstnieces Stefānijas Meieres grāmatām. Filmās galvenās lomas atveido aktieri Kristena Stjuarta, Roberts Patinsons un Teilors Lautners. Kopējie filmas ieņēmumi ir vairāk nekā viena miljards ASV dolāru. Sērijas pirmā daļa ir “Krēsla”, otrā daļa “Jauns mēness”, trešā – “Aptumsums” un ceturtajai filmas daļai dots nosaukums “Rītausma 1.daļa” un “Rītausma 2.daļa”, kurām producente ir grāmatu autore Stefānija Meiere. Rakstniece ir piedalījusies arī iepriekšējo filmu veidošanā, tomēr viņas vārds vēl līdz šim nekur publiski nebija parādījies.

Izbaudiet televīzijas pirmizrādes!

Pirmā no televīzijas pirmizrādēm būs filma “Krēslas sāga: Rītausma 1.daļa”, kas stāsta par Bellas, Edvarda un viņu tuvinieku samierināšanos ar vampīra un cilvēku meitenes laulību sekām. Medusmēneša laikā ieņemtais bērns var izraisīt Bellas nāvi, taču viņa atsakās no gaidāmā bērna atbrīvoties. Edvarda un Bellas meitas dzimšanai būs neparedzamas sekas. Šajā “Krēslas” sērijā būs piedzīvojama romantika, kaisle, intrigas un spriedze. Skatieties filmu jau 20.septembrī 21:00 kanālā TV3!

Otrajā filmā “Krēslas sāga: Rītausma” 2.daļa varone Bella uzsāk jaunu dzīvi kā vampīrs un kopā ar Edvardu audzina meitiņu Renesmī. Kad apmelojumi padara Renesmī par Volturi klana mērķi, Kaleni dodas apceļot pasauli, lai sapulcinātu sabiedrotos, kas varētu liecināt viņu aizstāvībai. Izmantojot visas savas spējas, abas armijas sapulcējas katra savā pusē, lai sagatavotos pēdējai sadursmei. Skatieties “Krēslas sāga: Rītausmas 2.daļa” jau 27.septembrī 21:30 kanālā TV3!

Interesanti fakti

Gaidot abas televīzijas pirmizrādes, iespējams aplūkot dažus interesantus faktus par “Krēslas sāga: Rītausma” varoņu Bellas un Edvarda atveidotājiem. Aktrise K.Stjuarte, lai tiktu sagatavota filmas momentam, kurā Bellas seja ir redzama kalsna, grima uzlikšana prasīja teju trīs stundas. Taču arī pēc tam, lai panāktu vēlamo efektu, nācās krietni pastrādāt ar grafisko dizainu. Izrādās, ka R.Patinsons ievērojis pat stirktu diētu un veicis speciālus vingrojumus, lai izskatītos perfekti mīlas scēnā. Tāpat R.Patinsons speciāli pirms filmēšanās apmeklēja laivošanas nodarbības, jo filmas veidotāji iecerējuši, ka Bella un Edvards savu medusmēnesi pavadīs laivojot pa Riodežaneiro. Abu nodarbību laikā viņš sasita laivu, turklāt ar to viss nebeidzās – tas notika arī filmēšanās laikā Brazīlijā. Šķiet, ka ar iepriekš apgūto portugāļu valodu viņam veicās labāk, jo filmā izdevās uzrunāt mājkalpotājus Gustavo un Kauru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm