tv3.lv

Latvijas garšu jaunatklāšanas raidījums "Izgaršo Latviju" atgriežas pie skatītājiem

Sestdien, 13. martā plkst. 19.20 kanālā TV3 un televīzijā Go3 skatītājiem atkal būs iespēja doties garšu ceļojumā pa visu Latviju šovā “Izgaršo Latviju”. Kopā ar aktieri un Latvijas garšu izzinātāju Kristapu Rasimu turpināsim meklēt un atklāt mūsu zemes garšīgākās pērles.

2021. gada 11. martā 16:35

Raidījuma ceturtajā sezonā skatītāji varēs uzzināt, kā radās “Pupuči”, kas ir “Smalkais Muslis”, noskaidrot “Lielezera” maizes cepšanas noslēpumus un uzzināt, kā garšo zelteris “Gardu Muti”. Tāpat varēs redzēt, kā hamburgeros izmantot pelēko zirņu pārslas un dzirdēsim iedvesmojošu stāstu par to, kā krīze pavēra jaunas biznesa iespējas arktisko paliju audzētājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījuma pirmajā epizodē Kristaps Rasims dosies uz maiznīcu “Lielezers”, kas šogad svin savu 30 gadu jubileju, lai noskaidrotu, kā tiek gatavota īsta rupjmaize. Bet kopā ar “RIMI Gardēži” pavāru Normundu Baranovski kopā pagatavos steika sendviču. Tāpat Normunds padalīsies ar interesantu padomu, kā pareizi noteikt gaļas gatavību.

“Maize ir lieta, kas cilvēkiem būs nepieciešama vienmēr, par spīti dzīves apstākļiem vai apkārtējai situācijai pasaulē. Latvietis ir gatavs atteikties no citām ikdienā ne tik nepieciešamām lietām, bet maize noteikti būs to lietu sarakstā, no kuras mēs neatteiksimies”, ar pārdomām dalās maiznīcas “Lielezers” tirdzniecības un mārketinga vadītāja Alise Bluķe.

Kopā ar Kristapu Rasimu ceļā dosies “RIMI Gardēži” šefpavāri – Ilze Jurkāne, Signe Meirāne, Liene Zemīte un Normunds Baranovskis. Raidījuma jaunajā sezonā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar radošiem, uzņēmīgiem un savu darbu no sirds mīlošiem uzņēmējiem un saimniekiem, kuri ir izauklējuši mazu ideju līdz cilvēku iemīļotai produkcijas ražošanai un eksportspējīgam uzņēmumam.

Skaties raidījumu “Izgaršo Latviju” kopā ar Kristapu Rasimu no 13.marta katru sestdienu plkst. 19.20 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm