tv3.lv

“Latvijas Pasts” un TV3 aicina piedalīties “Latvijas Lepnuma” pastmarkas dizaina konkursā

Latvijas Pasts, šogad sadarbībā ar TV3, organizē jau ceturto pastmarkas dizaina konkursu, par tēmu izvēloties jau 11.gadu īstenoto projektu Latvijas Lepnums. Katram valsts iedzīvotājam ir savs Latvijas Lepnums – tie ir cilvēki, kuri palīdz un ir blakus dzīves grūtākajos brīžos, kuri dara vairāk, nekā ikdienā no viņiem tiek sagaidīts. Godinot visus jau apzinātos un vēl topošos Latvijas Lepnuma titula saņēmējus un veicinot kopējo izpratni par Latvijas Lepnumu, ikviens interesents no šodienas, 22.septembra, divas nedēļas, līdz 13.oktobrim, tiek aicināts iesūtīt savu Latvijas Lepnuma pastmarkas dizaina ideju interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv. Populārāko dizainu noteiks publisks balsojums sociālajos tīklos, un to izmantos reālas pastmarkas izveidē, kas tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā.

2014. gada 22. septembrī 17:51

https://www.youtube.com/watch?v=czihyh683no

Konkursā var piedalīties gan fiziskas, gan juridiskas personas. Visus iesniegtos darbus sākotnēji vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir “Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs, MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, 2014.gada “Latvijas Lepnuma” ceremonijas vadītājs Arnis Krauze, reklāmas aģentūras “DDB Latvia” izpilddirektors Andris Rubīns un Latvijas Pasta Filatēlijas departamenta direktors Edmunds Bebrišs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

14.oktobrī žūrijas izvēlētie darbi tiks nodoti publiskam balsojumam – izmantojot sociālo tīklu Twitter, Facebook un draugiem.lv kontus, lietotāji divas nedēļas varēs balsot par savu iecienītāko pastmarku interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv. Pastmarka, kas iegūs lielāko balsu skaitu, 2014.gada nogalē tiks nodrukāta 300 000 eksemplāru tirāžā. Pastmarkas nominālvērtība būs € 0,50, un tā atbilst vienkāršas vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs A.Salnājs un MTG TV un radio vadītāja Latvijā B.Zūzena aicina ikvienu izmantot iespēju un piedalīties pastmarkas tapšanā. A.Salnājs: ”Pastmarka ir paliekoša vērtība, kas turklāt nes pasaulē Latvijas vārdu. “Latvijas Lepnuma” pastmarka uz dažādām valstīm ceļos ar stāstu par lieliskajiem un nesavtīgajiem Latvijas cilvēkiem.” Arī B.Zūzena uzsver: ””Latvijas Lepnuma” īpašā pastmarka būs atzinības zīme projektam, kurā jau desmit gadu godinām savus līdzcilvēkus par drošsirdīgu un pašaizliedzīgu rīcību. Tas būs nozīmīgs vēstījums visai Latvijai un pasaulei, jo ar pastmarku mēs parādīsim, ka lepojamies ar saviem cilvēkiem, kas, neko negaidot pretī, sniedz palīdzību tiem, kam tā vajadzīga visvairāk. Lai jaunā pastmarka iedvesmo mūs jauniem sirds darbiem!”

Bez iespējas redzēt pastmarku ar paša veidoto dizainu ceļojam uz tuvām un tālām valstīm konkursa uzvarētājs saņems arī balvu – grafisko planšeti, kā arī iespēju izgatavot savu unikālu personalizēto pastmarku komplektu “Latvijas Pastā”.

“Latvijas Lepnums” ir projekts, ko TV3 sadarbībā ar laikrakstu Diena un sociālo portālu draugiem.lv rīko jau 11.gadu, aicinot apzināt tos pašaizliedzīgos un apņēmīgos līdzcilvēkus, kas snieguši nesavtīgu palīdzību, glābuši nelaimē nokļuvušos, snieguši cerību un piepildījuši kāda klusos sapņus. Līdzšinējo 10 projekta īstenošanas gadu laikā saņemts vairāk nekā 6000 pieteikumu ar “Latvijas Lepnuma” stāstiem par cilvēkiem, kas pelnījuši būt šā titula saņēmēji. Katru gadu “Latvijas Lepnuma” balvas tiek pasniegtas 10 dažādās nominācijās. “Latvijas Lepnuma” simbols, ko, darinātu stiklā, saņem balvas laureāti, ir Zelta ābele.

Pastmarku dizaina konkurss jau kļuvis par “Latvijas Pasta” tradīciju, dodot iespēju plašai sabiedrībai iesaistīties pastmarku tapšanas procesā, kuru ikdienā nosaka īpaši izveidota Pastmarku emisijas komisija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2013.gada pastmarku dizaina konkursā, ko Latvijas Pasts organizēja kopā ar Imanta Ziedoņa fondu Viegli, tika iesniegtas 165 dizaina idejas un sociālajos tīklos tika balsots gandrīz 6100 reižu. Konkursā uzvarēja grafiskās dizaineres Andas Pētersones radītā pastmarka Imants Ziedonis ziedēs mūžīgi, kurā tika izmantots fotogrāfa Leonīda Tugaļeva veidotais dzejnieka portrets. 2012.gada pastmarku dizaina konkursā tika iesniegtas 166 pastmarku dizaina idejas, un par saviem pastmarku dizaina favorītiem tika nodota 4451 balss, uzvarot Jāņa Uzrauga veidotajai pastmarkai ar BMX riteņbraucēja attēlu. 2011.gada konkursā uzvarēja Evita Eidinta ar pastmarku Vieta, kur rodas stāsti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm