tv3.lv

Latvijas stand‑up komēdijas karstākais notikums skatāms Go3

No 26. maija nākamās paaudzes televīzijā Go3 būs iespēja atskatīties uz aizvadītā gada lielāko notikumu Latvijas stand-up komēdijā – pirmo ikgadējo gada joka apbalvošanas ceremoniju ”Grābeklis 2021”.

20. maijā 14:01

”Grābeklis 2021” pulcēja Latvijas stand-up scēnas vadošos komiķus, kas mērījās ar asprātībām, lai iegūtu galveno balvu – titulu ”Gada joks”. Tāpat arī tika piešķirta specbalva ”Comedy Latvia gada komiķis”. Svinīgajā ceremonijā uzstājās desmit komiķi, kuru uzstāšanās laikā zāle pieplūda ar smiekliem un atbalsta ovācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gada joka autors Kalvis Troska atklāj, ka viņam katrs otrais paziņa, kurš neapmeklēja ”Grābekli” klātienē, jautā, kad beidzot triumfālo joku varēs redzēt video formātā. Gan par gada joku, gan arī par citām asprātībām Go3 skatītāji varēs smieties jau no 26. maija.

Svinīgā ceremonija tikai iesāks sadarbību ar Latvijas jaudīgāko komiķu apvienību ”Comedy Latvia” un jauna stand-up izrāde iepriecinās Go3 skatītājus katra mēneša pēdējā nedēļā. Jau 30. jūnijā būs skatāms gada karstākais pasākums ”Baibas cepiens”, kur ”Comedy Latvia” komiķi atklās grilēšanas sezonu, cepinot jeb izsmejot trīs Latvijā ievērojamus cilvēkus – ētera personību Baibu Sipenieci-Gavari, repa leģendu Ozolu un sociālo tīklu zvaigzni, influenceri Roju Rodžeru.

”Ir pārliecība, ka ar stand-up komēdijas parādīšanos Go3, mēs sasniegsim ļoti plašu auditoriju un latvieši šo jomu varēs iepazīt tuvāk. Mūsu galvenais mērķis ir likt cilvēkiem smieties un parādīt, ka vakars ar jokiem ir tikpat labs kā vakars teātrī vai koncertā,” atklāj ”Comedy Latvia” galvenais producents Edgars Žukovskis.

Jauni ”Comedy Latvia” organizētie pasākumi nākamās paaudzes televīzijā Go3 būs skatāmi katru mēnesi, savukārt kanālā TV6 – no 2023. gada.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm