tv3.lv

Lieldienu brīvdienās televīzijas pirmizrādi TV6 piedzīvos Viesnīca Diženā Budapešta

Tas tik ir piedāvājums Lieldienu brīvdienām – Gāzi grīdā pieci speciālizlaidumi, televīzijas pirmizrāde Vesa Andersona stilīgajai komēdijai Viesnīca Diženā Budapešta, kā arī Žans Klods van Damme džungļos – humors un piedzīvojumi garantēti! Krāsainas un siltas Lieldienas kopā ar TV6 ik katrā mājā no 25. līdz 28. martam!

2016. gada 8. martā 18:35

Gāzi grīdā speciālizlaidumi

Lai pavasarī visam pietiktu enerģijas, TV6 piedāvā labāko spēka avotu – humoru un piedzīvojumus! Gāzi grīdā lieliskā britu autopazinēju trijotne, kurai netrūkst humora un nepārspējama izdoma, Lieldienu brīvdienās parūpēsies par eksotiskiem piedzīvojumiem piecos speciālizlaidumos! Vīri pabūs nudien krāšņās un kontrastiem bagātās zemēs – Bolīvijā, Botsvānā, Indijā, Vjetnamā un tas nav viss – viņi dosies arī uz Ziemeļu magnētisko polu, kur sagaidāmas suņu pajūga sacensības. Izbaudiet Gāzi grīdā īpašos speciālizlaidumus no 25. līdz 27. martam plkst. 17:00 kanālā TV6!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vesa Andersona komēdija

Viesnīca Diženā Budapešta vēsta par Eiropā slavenā un viesnīcas leģendārā durvju sarga Gustava H un viņa uzticamā drauga – portjē Zero Mustafas – piedzīvojumiem. Uz kontinenta piepešo un dramatisko pārmaiņu fona notiek nenovērtējamas renesanses laika gleznas nolaupīšana un atgūšana, kā arī cīņa par milzīgu ģimenes bagātību. Viesnīcas darbinieki kļūst par aculieciniekiem kādas bagātas ģimenes cīņai par milzīgu mantojumu un dramatiskām izmaiņām, kuras notiek Eiropā periodā starp diviem pasaules kariem. Izbaudiet televīzijas pirmizrādi Viesnīca Diženā Budapešta jau 25.martā plkst. 19:50 kanālā TV6!

Filma ir ieguvusi četras ASV kinoakadēmijas Oskars balvas, Zelta Globusu – tas nudien ir pelnīti, jo filmas režisors Vess Andersons ir sava amata lietpratējs, kurš stāstu ir eleganti ietērpis vizuāli pievilcīgā bildē un to skatītājiem pasniedzis uz zelta paplātes. Pat vismazākajai detaļai ir nozīmīga loma, jo sīksīku, pogas lieluma tēlu atveidošanai pieaicinātas pasaules līmeņa zvaigznes.

Ieraudzīsiet tādus aktierus kā Reifs Fainss, Tilda Svintone, Edvards Nortons, Toms Vilkinsons, Džūda Lovs, Vilems Defo, Hārvijs Keitels, Džefs Goldblūms, F. Marejs Ābrahams, Džeisons Švarcmens un Adriens Brodijs –, ekrānā pazib dažādu valstu jaunzvaigznes – Matjē Amalriks, Lea Seidū, Sīrša Ronana, Ouens Vilsons. Daudzu skatītāju atmiņā noteikti paliek arī talantīgais debitants Tonijs Revolori lifta zēna lomā.

Žans Klods van Damme džungļos

Brīvdienu turpinājumā TV6 skatītājus sagaida piedzīvojumu filma Laipni lūgti džungļos!. Biroja darbinieku grupu nosūta uz vientuļu tropu salu, kur viņus trenēs piedzīvojumu meklētājs Storms (Žans-Klods van Damme). Pirms viņi var iejusties jaunajā vidē, negadījumā iet bojā grupas pilots. Sākas komisks haoss, un Kriss (Adams Brodijs) ir vienīgais, kurš var mēģināt atjaunot kārtību. Izbaudiet televīzijas pirmizrādi Laipni lūgti džungļos 26. martā plkst. 19:45 kanālā TV6!

Filma Izdomātie meli skatītājus aizved citā realitātē, kur nekad nav dzirdēti ne meli un pat ne melu jēdziens kā tāds. Visi, sākot ar politiķiem un beidzot ar reklāmu veidotājiem un ļaudīm uz ielas, saka tikai un vienīgi patiesību, nedomājot par sekām. Taču, kad neveiksminieks Marks pēkšņi iegūst spēju melot, viņš saprot, ka negodīgumam ir arī gaišā puse…Skatieties filmu Izdomātie meli ar Rikiju Gervē, Dženiferu Gārneri un citiem lieliskiem aktieriem galvenajā lomā 27.martā plkst. 18:55 kanālā TV6!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvdienu noslēgumā ikviens aicināts izbaudīt spriedzes filmu Godavīrs ar Stīvenu Sīgalu galvenajā lomā. Kad daudz piedzīvojušā, spējīgā un veiksmīgā īpašo spēku karavīra Aleksandra karjera pēkšņi izbeidzas, viņš nolemj dzīvot klusu un mierīgu amatnieka dzīvi, apmetoties daudzdzīvokļu rajonā Krievijā. Taču, kad vienu no dzīvokļa īrniecēm un viņas ģimeni sāk apspiest vietējā gangsteru banda, Aleksandrs dodas palīgā. Viņš tiek ierauts nežēlīgā karā starp ķīniešu un krievu bandām, un ne tikai aizsargā apdraudēto ģimeni, bet sastopas arī pats ar savu pagātni. Skatieties filmu Godavīrs 28. martā plkst. 22:05 kanālā TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm