tv3.lv

Lieliska spriedze izcilā spiegu grāvējā – komiksi atkal atdzīvojas

Aizvien biežāk redzam, kā komiksu atdzīvošanās ekrānos kļūst par veiksmes stāstiem. Viens no tiem noteikti ir 2015.gada labākā Lielbritānijas filma “Kingsman: Slepenais dienests”, kuras pirmizrādē uzstājās slavenā grupa “Take That” – viņu dziesma “Get Ready for It” skan filmas noslēgumā. 26.janvārī TV3 skatītājiem būs iespēja redzēt šīs spiegu filmas TV pirmizrādi.

2017. gada 22. janvārī 16:08

Kad ielas puika nokļūst elitārā Karaļnama spiegu organizācijā

Režisora Metjū Vona filma “Kingsman: Slepenais dienests”, kuras pamatā ir godalgots komikss, vēsta par īpaši slepenu spiegu organizāciju, kas rekrutē savā nežēlīgas konkurences apmācību programmā neprasmīgu, taču daudzsološu ielas puiku, jo pasauli apdraud jucis tehnoloģiju ģēnijs. Šī organizācija strādā karaļnama uzdevumā un apvieno vislabāko spiegu eliti, kas spēj tikt galā ar jebkuru uzdevumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Režisors un aktieri

Nopelnot vairāk nekā 400 miljonus dolāru, šī filma kļuva par režisora Metjū Vona (Matthew Vaughn) lielāko veiksmes stāstu. Jāsaka, ka arī Vona iepriekš producētās filmas skatītāji ir iemīlējuši. Kā populārākās var minēt “X-cilvēki – pirmā klase” (X-Men: First Class) un “Kick-Ass”.

Agrā jaunībā Vons nokļuva Losandželosā, kur pirmoreiz iemēģināja roku kino lauciņā, taču atgriezās mājās Anglijā un uzsāka antropoloģijas studijas. Alkas pēc kino izrādījās stiprākas un jau pēc dažām nedēļām, pametis koledžu, Vons devās atpakaļ uz Losandželosu.

Drīz vien saprata, ka šeit ikviens pilsētas iedzīvotājs vēlas nokļūt kino pasaulē un viņam labāk būtu atgriezties mājās Lielbritānijā un mēģināt tur veidot savu vārdu. Jāsaka – lēmums bija pareizi un līdz šim viss izdevies lieliski, ko apliecina arī vairāki saņemtie apbalvojumi un, protams, skatītāju mīlestība.

Oskarotais Kolins Fērts

Filmā vienu no titullomām spēlē oskarotais Kolins Fērts (Colin Firth). Izaudzis akadēmiķu ģimenē, savu pirmo aktiera pieredzi Fērts guva būdams vēl pavisam mazs uzvedumā Džeks Lausks. Tā kā trīs no četriem viņa vecvecākiem bija misionāri Nigērijā, tieši šeit viņā pavadīja savus pirmos bērnības gadus, Anglijā ierodoties vien uz skolas gaidu sākumu piecu gadu vecumā.

Profesionālās aktiera karjeras pirmsākumi meklējami Londonas Drāmas centrā, kur Fērtu pamanīja, kad viņš spēlēja Hamletu, un uzaicināja spēlēt Vestendā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fērta pirmā kino loma bija 1984. gadā filmā “Cita valsts” (Another Country), pēc kuras sekoja lomas daudzās filmās un seriālos.

Izceļamākās noteikti ir Lielbritānijas karaļa loma filmā “Karaļa runa” (The King’s Speech), par ko Fērts saņēma Oskaru. Tāpat jāpiemin “Roberts Lavrenss” (Robert Lawrence), par ko saņēma Karalskās Televīzijas asociācijas un kā labākais aktieris.

Viena no pēdējām filmām, kur varējām redzēt Fērtu ir “Bridžitas Džonsas mazulis” (Bridget Jones’s Baby).

Starp galvenajiem filmas aktieriem ir Marks Strongs, Džono Deiviss, Džeks Devenports, Semjuels L. Džeksons u.c.

Dodies riskantos piedzīvojumos kopā ar elitārajiem spiegiem filmā “Kingsman: Slepenais dienests” šodien, 26. janvārī, plkst. 22:00 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm