tv3.lv

LNT Brokastis komandā uzņem divas jaunas kolēģes

Jau 2. jūlija plkst. 9.00 rītā, kad LNT ekrānos ikvienu modinās raidījums LNT Brokastis, skatītājus sagaida iepazīšanās ar jaunām un azartiskām žurnālistēm Zani Mousavi un Antru Leimani. Abas ir pieredzējušas televīzijas darbinieces, kuras iepriekš darbojušās LNT projektu aizkadrā un nu būs redzamas brīvdienu rītos arī ēterā. Sagaidot abas jaunās kolēģes, LNT Brokastu komanda būs sagatavojusi meitenēm pārbaudījumus, vai izdosies tos izpildīt, redzēsiet 2. jūlija raidījumā!

2016. gada 28. jūnijā 14:48

Zane Mousavi ir strādājusi par sabiedrisko attiecību speciālisti dažādās valsts iestādēs, ieguvusi redaktores pieredzi drukātajos medijos, kā arī televīzijas pieredzi kanālā LNT. Tāpat Zane ir paspējusi pastrādāt ārpus Latvijas robežām, Šveicē darbojoties tūrisma nozarē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zane atklāj, ka darbs televīzijā viņu aizrauj, tāpēc ir priecīga par iespēju būt daļai LNT Brokastu komandas: “Man ir liels prieks atgriezties LNT komandā! Bez šīs komandas dzīvei pietrūkst garšas: nav traki lēcieni no gaisa vilcieniņa Siguldā, ne lidojumi Aerodium, ne piedalīšanās tomātu novākšanā kopā ar Ventspils mēru viņa siltumnīcā, ne maizes cepšana un Lielā talka kopā ar Olaines cietuma ieslodzītajiem. Esmu pateicīga par piedzīvoto un iespēju iepazīt dažādus burvīgus cilvēkus Latvijā. Un viss tikai turpinās! Tāpēc apsolu, ka mani stāsti nebūs garlaicīgi.”

Foto

Ārpus darba Zane nodarbojas ar dziedāšanu un viņas skanīgo balss tembru var dzirdēt Gunāra Kalniņa gospeļkorī: “Brīvajā laikā, ja neesmu atrodama darbā, tad dziedu. Ja neesmu atrodama dziedot, tad esmu zumbas nodarbībās. Un ja ne tur, tad esmu Ainažos pie jūras, jo tur ir mana miera osta.”

Līdz ar Zani, arī Antra Leimane uzsāks žurnālistes darbu LNT Brokastīs. Antrai ir bagāta un ilgstoša darba pieredze televīzijā, par ko viņa stāsta vairāk: “Dažādos TV projektos strādāju jau vairāk nekā 10 gadus, un ar LNT Brokastu kolēģiem man jau ir nācies sastrādāties. Darbu televīzijā var salīdzināt ar ģimeni. Arī te ir svarīgas rūpes vienam par otru, būšana uz viena viļņa, smiešanās vai galvas paglaudīšana, ja ir kādi kreņķi. Un tieši tāda man šķiet Brokastu komanda.

Katrai mūsu rīcībai ir sekas. Man ir tā laime strādāt darbu, kas man patīk, tāpēc, darot to, es vēlos vairot pozitīvo, gaišo, jestro un, ja paveicās – šad un tad likt cilvēkiem arī mazliet padomāt… To visu ceru realizēt arī LNT Brokastīs.”

Protams, tā nebūtu LNT Brokastu komanda, kas pirms pieņemšanas, nepārbaudītu, vai jaunās kolēģes ir gana labas jaunajam darbam! Lai arī abas kolēģes ir pieredzes bagātas, tomēr žurnāliste Ieva Čakste, pirms došanās garā atvaļinājumā, sarīkos viņām dažādus pārbaudījumus 333 trasē. Jo tieši Ieva ir visdrosmīgākā LNT Brokastu komandas dalībniece, kura ļāvusies pat tik ekstrēmam piedzīvojumam kā staigāšanai pa kvēlojošām oglēm. Tāpēc Zanei un Antrai, aizstājot Ievu viņas prombūtnes laikā, priekšā stāv neviens vien interesants izaicinājums. Kā Zanei un Antrai veiksies ar pirmo no tiem? Skatieties jau 2. jūlijā plkst. 9.00 raidījumā LNT Brokastis kanālos LNT un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm