tv3.lv

LNT drīzumā varēs baudīt Atgriezties mājās jauno sezonu

Seriāla Atgriezties mājās 3. sezona ļaus teju izgaršot 1950. gadu grūtības un šarmu. Pēdējo divu sezonu tumšie notikumi sniedza galvenajai varonei Sārai šausminošu dzīves pieredzi – viņa pabija gan nacistu koncentrācijas nometnē, izdzīvoja kāpumus un kritumus mīlestībā, saskārās ar mazpilsētas aprobežotību un atklājumu, ka viņas vīrs Renē pēc visiem notikumiem nebija miris. Sāras dzīve arī jaunajā sezonā turpinās mutuļot un aizraut visu, kas gadīsies ceļā. Negaidīti notikumi, pārsteigumi, pagātnes noslēpumi un cīņa par savu laimi seriālā Atgriezties mājās no 2. aprīļa sestdienās plkst. 18:00 divās sērijās pēc kārtas!

2016. gada 17. martā 10:36

Jauna sezona, jauni notikumi

Otrās sezonas noslēgums Atgriezties mājās skatītājus atstāja neziņā un gaidās par to, kas sekos tālāk. Ieskicējot turpmākos notikumos, Austrāliju skars arvien jauni iekšēji un ārēji draudi, kas ietekmēs Invernesas iedzīvotāju dzīves un savstarpējās attiecības. Sārai iekšēju līdzsvaru nespēs dot viņas jūtas pret Džordžu un pienākums pret vīru Renē. Arī varoņu Džeimsa un Olīvijas attiecībās valdīs saspīlējums, jo klajā nācis noslēpums par viņu bērnu. Šie jaunumi šokēs arī jaunāko no Blaitu ģimenes – naivo un ziņkārīgo Annu, kuru trešajā sezonā redzēsim jau precētas sievietes statusā. Anna pēc precībām ar vietējo zemnieku Džino būs devusies medusmēnesī, taču tajā pavadītais laiks būs necerēti īss, jo iespējami ātri nāksies atgriezties mājās. Annas un Džino stāsts būs pielīdzināms Romeo un Džuljetas mīlas stāstam, tikai skatītāji varēs ieraudzīt to, kāda būtu slavenā pāra dzīve, ja viņi apprecētos. Paralēli šiem notikumiem Regīnas manipulatīvā uzvedība un neizdibināmie mērķi attiecībā uz Džordžu turpinās pieaugt. Regīna būs gatava spert radikālus soļus, lai satuvinātos ar Džordžu. Taču skaidrs ir viens – Invernesas ciemata tumšie noslēpumi ne vienmēr ir paslēpti dziļi zem ūdens!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopā arī dzīvē

Sāras dramatiskos dzīves notikumus spēlē pieredzes bagāta aktrise Marta Diseldorpa (Marta Dusseldorp), kura atklāj: “Sāras loma viņu spēj gan uzmundrināt, gan nogurdināt. Taču jebkurā no gadījumiem Sāras gūtās dzīves pieredzes mācības arī viņas dzīvē atstāj ilglaicīgas sekas.” Turklāt aktrisei M. Diseldorpai loma seriālā ir īsts izaicinājums, jo ekrāna partneris Renē, kuru atveido aktieris Bens Vinspers (Ben Winsper), arī reālajā dzīvē ir aktrises vīrs. Abi kopā audzina divas burvīgas meitas – Greisu un Megiju. Abi aktieri jaunajā sezonā, atveidojot savus varoņus, turpinās izprast un pilnveidot savas attiecības. Interesantu pieredzi veido tas, ka seriāla mīlniekiem joprojām ir palikušas vairākas brūces, ko sagādājis karš, un, ja tās ārēji var noslēpt, tad iekšēji gan ne.

Skatieties Atgriezties mājās jauno – 3. sezonu – sestdienās plkst. 18:00 divās sērijās pēc kārtas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm