tv3.lv

LNT piedāvā trīs lieliskas filmas par mīlestību un piedzīvojumiem

Labāks veids, kā pirmdienu vakarus pavadīt mājās, ir baudīt lielisku kino! LNT jūnija pirmdienas vakaros piedāvās trīs ar jautrību un romantiku piesātinātas filmas – Mīlestība un lielpilsēta 2. un 3. daļa, kā arī iepriekš minēto filmu autoru darbu Dienesta romāns. Mūsdienas. Skatieties Mīlestība un lielpilsēta 2 jau 13. jūnijā plkst. 22:15 kanālā LNT!

2016. gada 6. jūnijā 16:33

Ticēt leģendai vai nē?

Mīlestība un lielpilsēta otrās daļas (Любовь в большом городе 2) varonis Igors aicina Saunu un Artjomu kopā ar mīļotajām sievietēm uz tēva rančo Taizemē. Puiši beidzot varēs atpūsties, un Igors plāno Nastju iepazīstināt ar nākamo vīratēvu. Draugi kravā koferus. Lidmašīnā viņi iepazīstas ar amerikāņu pāri, kas izstāsta par īpašu klosteri pilsētā, kur mūsu varoņi plāno apmesties. Šī svētā vieta, pēc senas leģendas, palīdz uzveikt neauglību. Igors, Artjoms un Sauna ir vienisprātis – viņi vēl nav gatavi kļūt par tēviem, tomēr piekrīt aiziet uz klosteri ekskursijā. Neraugoties uz mūka brīdinājumu, draugi pieskaras liktenīgajam auglības amuletam un tagad ir nolemti ieņemt bērnu pirmajā dzimumaktā. Viņi ir samulsuši ne pa jokam – ticēt leģendai vai nē? Drošības labad draugi nolemj no seksa uz kādu laiku atturēties. To uzzinot, viņu draudzenes apvainojas un aizbrauc. Paliekot vienatnē, puiši nododas vētrainām izklaidēm, taču tad ceļā atkal stājas Svētais Valentīns, kurš ir neizpratnē, kā puiši iedomājušies neizmantot tādu svētību?! Pār puišiem nāk jauns pareģojums – tikai tas no trijotnes, kurš pirmais nokļūs gultā ar sievieti, kļūs par tēti. Pārējiem bērni varēs būt tikai pēc pārāk ilga laika. Tādam notikumu pavērsienam varoņi nav gatavi! Vīrieši pēkšņi saprot, ka tomēr ir gatavi tēva lomai… un piedzīvojumi sākas! Skatieties filmu Mīlestība un lielpilsēta 2 jau 13. jūnijā plkst. 22:15 kanālā LNT!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svētais Valentīns atgriežas


Mīlestība un lielpilsēta 3. daļa (Любовь в большом городе 3) vēsta par to, ka katra tēta dzīvē agri vai vēlu pienāk brīdis, kad sieva dodas pelnītā atpūtas ceļojumā, un viņš paliek viens pats ar savu bērnu. Un kas tur tāds sarežģīts? Tā domāja Igors, Artjoms un Sauna, pat nenojaušot, kādā piedzīvojumu ūdenskritumā viņiem nāksies iekrist! Noguruši no jaukajiem tēvu pienākumiem, puiši satiekas ar savu seno paziņu Svēto Valentīnu. Mazinot stresu ar viskija palīdzību, vecie draugi pajoko, cik forši būtu, ja viņu bērni jau būtu izauguši. Taču jau nākamajā rītā šokētie papuči saprot – dīvainā kārtā viņu sapnis ir piepildījies! Tagad viņiem nāksies uz pašu ādas izjust, ko nozīmē teiciens: lieli bērni – lielas problēmas…

Populārās Krievijas komēdijas Mīlestība un lielpilsēta 3. daļā galvenās lomas atveido iemīļotie Krievijas aktieri Svetlana Hodčenkova, Filips Kirkorovs, Ville Haapasalo, Vera Brežņeva, Aleksejs Čadovs, kā arī amerikāņu zvaigzne Šarona Stouna un citi. Izbaudiet vakaru lieliskā kompānijā, skatoties filmu Mīlestība un lielpilsēta 3 20. jūnijā plkst. 22:15 kanālā LNT!

Dienesta romāns

Foto: kino.ru

Foto: kino.ru

Filmas Mīlestība un lielpilsēta veidotāji piedāvā padomju kulta komēdijas Dienesta romāns moderno ekranizāciju – tās darbība norisinās mūsdienās. Ludmila Kalugina ir biznesa haizivs, populāras reklāmas aģentūras direktore. Savukārt Anatolijs Novoseļcevs ir finanšu analītiķis, divu bērnu tēvs, kuram patīk braukt ar motociklu. Tā nu viņi būtu dzīvojuši katrs savu dzīvi – viņa cīnoties ar konkurentiem, viņš – ar cipariem, ja nebūtu gadījies dienesta romāns… Izbaudiet lielisku filmu Dienesta romāns. Mūsdienas (Служебный роман. Наше время) 27. jūnijā plkst. 22:10 kanālā LNT!

Pavadiet lieliskus pirmdienas vakarus ar aizraujošu kino no 13. jūnija!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm