tv3.lv

LNT trešdienās jaunums – Dzimuši policisti 5. sezona

LNT turpina trešdienu vakaros piedāvāt aizraujošus detektīvseriālus un jau drīzumā rādīs seriāla Dzimuši policisti jauno, 5. sezonu. Arī jaunajās sērijās kuplā Reiganu ģimene tiks ierauta jaunos noziegumos, kas risinās Ņujorkā. Izbaudiet detektīvseriālu Dzimuši policisti, kas piepildīts ne vien ar aizraujošiem notikumiem, bet arī ciešām ģimenes saitēm un attiecību līkločiem jau no 30. marta trešdienās plkst. 21:10 kanālā LNT!

2016. gada 17. martā 18:40

LNT seriāls Dzimuši policisti (Blue bloods) ir Soprano ģimenes radītāju Robinas Grīnas un Mičela Bērdžesa policijas drāma par Reiganu ģimeni, kur ikviens no viņiem devis solījumu strādāt likuma pusē. Bijušais policijas vadītājs – vectēvs Henrijs Reigans, tagadējais policijas vadītājs – tēvs Frenks Reigans, un trīs bērni – policijas detektīvs Denijs Reigans, advokāta palīdze Erina un jaunākais dēls Džeimijs. Viņi visi gādā par to, lai Ņujorkā noziedzība tiktu izskausta. Reiganus vieno ne vien ģimenes saites, viņi visi kā viens ir arī apbrīnojami mērķtiecīgi. Lai gan viņi ir viena ģimene, uzskati par taisnību mēdz būt atšķirīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pamācošas situācijas

Dzimuši policisti parāda Reiganu ģimenes saliedētību un atklātību, kas izpaužas kopīgos darbos. Tas var kalpot par piemēru daudziem vecākiem, audzinot savus bērnus. Lai ikviena ģimenes locekļa viedoklis tiktu sadzirdēts, ik svētdienas vakaru Reigani organizē īpašas vakariņas, kuru laikā visi ģimenes locekļi nododas atklātām sarunām. Taču ģimeniskas vērtības caurvij seriāla notikumus ne vien svētdienās. Bērniem ir jāļauj kļūdīties un saņemt mācību, seriālā šādas paraugstundas saņem visi Reiganu bērni. Tāpat seriāls neuzkrītoši parāda, ka vecākiem ir jāiedrošina bērnus ticēt saviem sapņiem pat tad, ja tie ir mainīgi. Piemēram, Džeimijs Reigans sekoja māsas piemēram, iegūstot jurista diplomu prestižajā Ivy League universitātē. Taču viņa plāni ātri mainījās un jaunākais dēls kļuva par policistu, kas ir Reiganu ģimenes kopējais aicinājums.

Gādīgs tēvs arī dzīvē

Reiganu ģimenes galva Frenks, kuru seriālā atveido aktieris Toms Seleks ir kā radīts šai lomai. T.Seleks jau vairāk kā 30 gadus ir precējies ar aktrisi Džilliju Maku (Jillie Mack), ar kuru kopā ir spēlējis seriālā Magnum, P.I. T.Seleks ir atzinis, ka loma seriālā Dzimuši policisti viņam sniedz nozīmīgu atziņu: vissvarīgākais pasaulē ir ģimene! Gluži, kā seriālā, arī dzīvē, viņš no sirds vēlas, lai bērni strādā savu sapņu darbu. Viņa 27 gadus vecās meitas Hannas Mārgretas Selekas (Hannah Margret Selleck) lielākā kaislība ir zirgi. Šī aizraušanās jau ir pāraugusi par visu ģimenes nodarbošanos. Turklāt meita startē sacensībās, gūstot ievērojamus panākumus, par ko, protams, tēvs ir gandarīts!

Izbaudiet seriāla Dzimuši policisti 5. sezonu no 30. marta trešdienās plkst. 21:10 LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm