tv3.lv

LNT Ziņu dienests piedāvā vēlēšanu maratonu

4.oktobris Latvijā ir 12.Saeimas vēlēšanas diena. Vēlētāji noteiks, kuriem 100 deputātiem uzticēt iespēju lemt par Latvijas nākotni. Kanāls LNT aicina ikvienu būt atbildīgam, izvēloties mūsu nākotni un valsti kādā dzīvosim. Skatieties LNT Ziņu dienesta priekšvēlēšanu Līderu debates 30.septembrī un 2.oktobrī 21:15, kā arī sekojiet līdzi vēlēšanu norisei 4. un 5.oktobrī visas dienas garumā kanālā LNT!

2014. gada 11. septembrī 17:30

Līderu debates

Vēlēšanu nedēļā LNT ēterā atgriežas tradicionālās LNT Ziņu dienesta rīkotās Līderu debates, kurās aci pret aci stāsies partiju līderi, lai debatētu par labāko piedāvājumu šajās Saeimas vēlēšanās. 30.septembrī LNT tiešraidē 21:15 notiks priekšvēlēšanu debates par partiju programmām – Līderu debates. Programmas, bet 2.oktobrī LNT tiešraidē 21:15 aci pret aci stāsies cilvēki, kurus partijas uzskata par spēcīgākajiem un piemērotākajiem valdības vadītaja amatam – Līderu debates. Premjeri. Skatītāji aicināti iesūtīt savus jautājumus kandidātiem un partijām uz e-pastu: [email protected]

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēlēšanas diena

Gan 12.Saeimas vēlēšanas dienā, 4.oktobrī, gan dienu pēc tās, 5.oktobrī, LNT Ziņu dienests piedāvās tiešraides un speciālizlaidumus visas dienas garumā. LNT Ziņu dienesta žurnālistu komanda strādās visā Latvijā – Latvijas reģionos, partiju birojos un vēlēšanu iecirkņos, lai skatītājiem sniegtu aktuālāko informāciju par vēlēšanu norisi un arī provizoriskajiem rezultātiem.

Par visu svarīgāko, kas jāzina vēlēšanu dienas rītā, skatītāji uzzinās 9:00 īpašā 900 sekundes speciālizlaidumā, vēlēšanu dienas aktualitātes arī LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00, 17:50 un 20:00. Savukārt 22:00 LNT ēterā īpašā LNT Ziņu dienesta rīkotā Vēlēšanu naktī vairāku stundu garumā tiks sekots galvenajam vēlēšanu dienas notikumam – balsu skaitīšanai un rezultātu gaidīšanai gan kopā ar politiķiem un ekspertiem, analizētjot vēlētāju aptauju jeb exit pool rezultātus, gan ar dažādām reportāžām un intervijām no visas Latvijas.

Savukārt jau 5.oktobra rītā 900 sekundes speciālizlaidumā gaidāmas visas jaunākās ziņas par balsu skaitīšanas rezultātiem un pēcvēlēšanu dienas norisēm, aktuālākais arī LNT Ziņu speciālizlaidumos 14:00 un 17:50. 5.oktobra vakarā 20:00 LNT ēterā nonāks LNT Ziņu un TOP10 apvienotais speciālizlaidums, kurā plaši tiks analizēts 12.Saeimas vēlēšanu iznākums.

Priekšvēlēšanu dueļi

Arī priekšvēlēšanu laikā LNT Ziņu dienests seko un analizē 12.Saeimas vēlēšanu aktualitātes ik vakaru LNT Ziņās un nedēļas notikumu analītiskajā raidījumā LNT Ziņu TOP10. Savukārt rīta ziņu raidījumā 900 sekundes norisinās priekšvēlēšanu politiskie dueļi starp dažādu politisko partiju kandidātiem. Līdz pat 12.Saeimas vēlēšanām arī LNT raidījums Dombura studija turpinās piedāvāt politisko partiju pārstāvju priekšvēlēšanu diskusijas par partiju prioritātēm un atšķirībām kontekstā ar aktualitātēm valstī un pasaulē. Skatieties raidījumu Dombura studija ik pirmdienu 21:15 tiešraidē kanālā LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm