tv3.lv

Mīlas dēkas 2. sezonas intrigas un kaislības jau drīzumā LNT

Seriāla Mīlas dēkas 2. sezonā Noa un Helēnas, Kola un Alisones savstarpējās attiecības ir izjukušas, taču pagātnes jūtas un notikumus nav iespējams izdzēst. Arī jaunajās attiecībās iezogas sarežģījumi un dramatiski notikumi. Alisone gaidīs bērniņu, bet nezinās, kurš ir bērna tēvs. Savukārt Alisones mīļotais Noa teju krāps viņu ar savu menedžeri! Taču pāri visam – Skotija Lokharta slepkavība! Kurš vainīgs slepkavībā? Uzziniet atbildi uz šo un citiem jautājumiem dramatiskiem notikumiem piesātinātā seriālā Mīlas dēka no 14. jūnija otrdienas vakaros plkst. 23:10 kanālā LNT!

2016. gada 7. jūnijā 21:03

Katra varoņa redzējums

Arī Mīlas dēkas (The Affair) 2. sezonā seriāla notikumi būs pasniegti no četru varoņu perspektīvas, sākumā atklājot stāsta versiju no Noa skatupunkta, bet vēlāk, parādot, kā šī drāma attīstījās Alisones, Helēnas vai Kola redzējumā. Tādējādi skatītāji ieraudzīs atšķirības starp sievietes un vīrieša dēkas nozīmi un būtību, kā arī izjutīs divu dažādu cilvēku emocijas un pārdzīvojumus. Bez varoņu savstarpējām attiecībām, seriālā tiks meklēts arī kāda nozieguma atrisinājums. Varoņi atskatīsies pagātnē, paužot savas nozieguma versijas detektīvam, kurš izmeklēs šo gadījumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skotija Lokharta nāve

2. sezonā tiks izmeklēta Alisones bijušā vīra Kola brāļa Skotija Lokharta slepkavība. Skotijs savā kāzu dienā piedzersies līdz nemaņai. Viņš, nespējot kontrolēt savas emocijas, “palaidīs rokas”, mēģinot iekarot Alisoni, kuru pēcāk izsekos. Tobrīd mājup dosies arī Helēna un Noa, kurš ir smagā reibumā. Noa mēģinās vadīt automašīnu, taču, saprotot Noa patieso stāvokli, Helēna pārņems stafeti. Kā ievirzīsies tālākie notikumi? Kur palika Alisone un Skotijs? Skotija nāve būs caurvijoša intriga visas sezonas garumā!

Alisone gaida bērnu, bet no kā?

Bez nozieguma ir vēl vairākas detaļas, uz kurām sezonas gaitā tiks vērsta skatītāju uzmanība. Noa un Alisones attiecības piedzīvos gan kāpumus, gan kritumus. Noa beidzot izdos sen loloto grāmatu, kuru Alisone būs slepus pāršķirstījusi, izdzīvos skumjas, jo viņa asociēs varones neglaimojošo dzīvi ar savējo. Noa prezentēs jauno grāmatu pasaules ievērojamākās vietās, ar neskaitāmajām grāmatu prezentācijām viņam palīdzēs tikt galā ļoti simpātiska menedžere. Noa būs ļoti tuvu sānsoļa speršanai. Vai tas notiks? Uzzināsiet, skatoties Mīlas dēka 2. sezonu!

Kamēr Noa slapstās pa pasauli, tikmēr Alisone uzticīgi gaidīs viņu atgriežamies mājās. Un vēl – Alisone gaidīs bērniņu, kura tēvs, iespējams, nemaz nebūs Noa! Sagaidot pasaulē pirmdzimto, Alisone uzsāks kopīgu biznesu ar bijušo vīru Kolu, kas viņus satuvinās. Taču Kolam uzradīsies jauna draudzene. Un ne tikai viņam būs jaunas attiecības, arī Noa bijusī sieva Helēna draiskosies ar dakteri, ar kuru iepazīsies brīdī, kad viņš nāks palīgā viņas un Noa sasirgušajam bērnam!

Kaislīgi un intriģējoši notikumi seriālā Mīlas dēka no 14. jūnija otrdienās plkst. 23:10 LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm