tv3.lv

Nenopietni par nopietno – superkomēdija "Lielā sprādziena teorija" TV6

No šodien, 10. janvāra, darba dienu vakaros 19:00 TV6 skatītājiem būs iespēja redzēt vienu no visu laiku populārākajiem un labākajiem komēdijseriāliem “Lielā sprādziena teorija” (Big Bang Theory), kas ticis pie prestižajām Zelta globusa un Emmy balvām, kopumā saņemot 61 apbalvojumu un 210 nominācijas dažādos konkursos un festivālos. Seriāls baudījis miljoniem skatītāju mīlestību jau 10 sezonas.

2017. gada 10. janvārī 15:18

Lielā sprādziena teorija ir smieklīgs stāsts par jefiņiem jeb četriem izciliem zinātniekiem ar superaugstu intelekta koeficientu, bet pilnīgi nekādām ikdienas komunikācijas prasmēm ar citiem, īpaši sievietēm. Un tieši tas viņu ikdienu padara tik interesantu un smieklīgu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zinātnieku četrotne un daiļā Penija

Seriāla centrā ir supergudrā četrotne. Divi no viņiem mitinās vienā dzīvoklī un regulāri uzņem ciemos pārīti savu tikpat spējīgo draugu.

Eksperimentālajam fiziķim Leonardam Hofsteiteram intelekta koeficients ir 173, kas ļāvis doktora grādu iegūt jau 24 gados. Izklausās neticami? Viņa drauga Šeldona Kūpera IQ ir 187 un šis kvantu mehānikas eksperts savu doktora grādu ieguva jau 16 gados. Viņš ir izcils fiziķis, bet bez mazākās nojausmas, kas ir empātija vai taktiskums un vispār saskarsme ar citiem cilvēkiem vai jebko, kas nav atomi un stīgas.

Jau šādi dīvainīši izklausās smieklīgi? Viņiem vēl ir divi draugi, kas ir bieži viesi kopējā dzīvoklī, padarot visu vēl komiskāku! Kosmosa inženieris Hovards Volovics dzīvo kopā ar māti, un viņam pašam šķiet, ka ir īsts sieviešu magnēts. Bet vai tā domā arī pašas sievietes?

Foto

Savukārt par savām valdzināšanas prasmēm visnepārliecinātākais ir Radžīšs, kurš svešu sieviešu klātbūtnē spēj parunāt tikai tad, kad ir iedzēris – vislabāk eksperimentālās zāles. Bet sievietes pret to neiebilst – jo klusējoši vīrieši taču klausās viņās!

Un kā nu te iztikt bez dāmas! Daiļā Penija ir zinātnieku jaunā kaimiņiene. Viņa cer būt aktrise, bet tikām strādā par viesmīli un allaž ir sabiedrības uzmanības centrā. Penija un gudrīši ne līdz galam saprotas, bet lieliski viens otru papildina. Un viņa ir tik skaista!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spožā seriāla veidotāju komanda

Lielā sprādziena teorijas autori Čaks Lorijs (Chuck Lorre) un Bils Preidijs (Bill Prady) ir sava aroda meistari. Holivudas slavas alejas zvaigznes īpašnieks Lorijs ir scenārists, režisors, producents un komponists. Viņu radīto darbu vidū ir arī “Darma un Gregs” un “Divarpus vīri”. Lorija dzīvē svarīga loma ir mūzikai – viņš sakomponējis hitu “French Kissin” un bijis līdzautors “Bruņurupuči nindzjas” mūzikai.

Bila Preidija veikumu sarakstā ir “Mapeti”, “Darma un Gregs”, “Divarpus vīri”, “Gilmoras meitenes”. Interesanti – Preidijs startēja Kalifornijas štata gubernatora vēlēšanās, kur viņu pārspēja Arnolds Švarcenegers.

Aktieri no bērnības, karatists un diplomēts ekonomists

Leonardu atveido Džons Geleckis (Johnny Gelecki), kas jau bērnībā zināja, ka būs aktieris, un savu karjeru sāka jau sešu gadu vecumā, bet no 14 gadiem bez pārtraukumiem filmējas dažādos seriālos un filmās. Interesanti, ka, atšķirībā no sava varoņa, Džons koledžā nekad nav gājis.

Arī Šeldona lomas atveidotājs Džims Pārsons (Jim Parson) aktiera gaitas sāka sešu gadu vecumā (jāatzīst, tā gan bija putna loma skolas ludziņā), bet nopietni tam pievērsās pēc vidusskolas. Pārsons saņēmis TV kritiķu asociācijas apbalvojumu un Zelta globusu, ticis nominēts septiņām Emmy balvām, no kurām ieguvis četras.

Sakritība vai kas vairāk, bet arī Penijas lomas atveidotāja Keilija Kuko (Kaley Cuoco) aktrises karjeru sāka sešos gados. Atšķirībā no savas varones, Kuko vidusskolas diplomu ieguvusi jau 16 gados. Jāpiezīmē – Keilija visnotaļ bieži tiek atzīmēta starp pasaules seksīgākajām sievietēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimons Helbergs (Simon Helberg) jeb Hovards, atšķirībā no saviem kolēģiem, bērnībā sapņoja tikai par karatē, aktiera gaitas uzsākot tikai 19 gados. Lielākais sasniegums aiz “Lielā sprādziena teorijas” ir filma “Florence Fostere Dženkinsa”, kur spēlēja kopā ar Merilu Strīpu un Hjū Grantu un tika nominēts Zelta Globusa balvai.

Savukārt Radža lomas atveidotājs Kunals Najārs (Nunal Nayyar) teātrim pievērsās, lai tiktu pie jauniem draugiem, jo, dzimis Londonā, ar vecākiem atgriezās Indijā, un pēc tam devās uz ASV studēt biznesa vadību.

Latviešu valodā seriālu ieskaņojuši TV6 skatītāju jau iemīļotā Artūra Skrastiņa balss pārī ar jauno dziedātāju Viktoriju Pakalnieci.

Smejies līdzi “Lielā sprādziena teorijas” komiķiem no 10. janvāra darba dienu vakaros plkst. 19:00 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm