tv3.lv

Nozieguma skelets 10. sezonā svinēs jau 200. sēriju!

TV3 jau drīzumā seriāla Nozieguma skelets cienītājiem sniegs iespēja baudīt jaunāko, 10. Sezonu. Šī sezona ir īpaša, jo tajā būs īpašā, 200.sērija, kas izveidota 50-to gadu stilā, kuras autors ir Būts jeb aktieris Deivids Borenazs! 10. sezonā Būts tiek vainots slepkavībā un, izpērkot sodu, tiek piedzīvotas ne tās vieglākās dienas! Vai izdosies noķert vainīgos? Nepalaidiet garām – televīzijas pirmizrādi Nozieguma skeleta 10. sezonai no 7. aprīļa ceturtdienās plkst. 21:00 TV3!

2016. gada 22. martā 19:44

Pa pēdām noziedzniekiem

Nozieguma skeleta (Bones) 9. sezonas beigās viens no galvenajiem seriāla varoņiem, FIB aģents Sīlijs Būts, tika nepatiesi apvainots svešos noziegumos, gandrīz gāja bojā nežēlīgā uzbrukumā un galu galā slimnīcā tika apcietināts. Kā jau bijušajam likumsargam, ieslodzījumā viņu gaida grūtas dienas – naidīgi noskaņoti ir ne tikai citi cietumnieki, bet arī cietumsargi. Tikmēr Kauliņš ar pārējo institūta komandu dara visu, lai atbrīvotu Būtu, un pēc kāda laika tas arī izdodas. Kopā abi izcilie pēdu dzinēji ir gatavi ne vien atklāt jaunus noziegumus, bet arī atrast cilvēkus, kuru dēļ Būtam nācās pavadīt laiku cietumā. Vai viņiem tas izdosies? Vai cietumā pavadītais laiks nebūs pārrāvis īpašo Būta un Kauliņas saikni? Kādi jauni negaidīti notikumi sagaida seriāla varoņus – uzzināsiet jau drīzumā, skatoties Nozieguma skeleta jauno, 10. sezonu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

200. jubilejas sērija citā stilā

Turklāt jaunajā, 10. sezonā skatītājus sagaida arī pārsteigums – seriāla īpašā jubilejas sērija, kuru režisējis pats Būta lomas atveidotājs Deivids Boreanazs. “Es esmu neizsakāmi lepns par šīs gala rezultātu, lai arī tas nenāca viegli – lieliska komandas darba rezultātā – tas izdevās lieliski! Domāju, ka arī skatītājiem būs ārkārtīgi interesanti ieraudzīt varoņu rakstura iezīmes citā gaismā,” norāda jubilejas sērijas režisors.
Īpašā sērija izveidota atbilstoši 50-to gadu stilam – no skaistajiem tērpiem līdz pat sižetiskajām līnijām – perfekts izpildījums! D.Boreanazs neslēpj, ka iedvesmojies no leģendārā kinorežisora Alfrēda Hičkoka filmas North by Northwest. Sērijā Losandželosas policijas departamenta izmeklētāja Brenana sastapsies ar seksismu darba vietā, taču Būts būs bēdīgi slavens dārgakmeņu zaglis! Detalizētāk uzzināsiet, skatoties īpašo sēriju jūnijā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm