Pie skatītājiem atgriežas Intara Busuļa vadītā TV spēle “Mini pa trim”

Piektdien, 22. septembrī plkst. 21.15, pie kanāla TV3 skatītājiem ar piekto sezonu atgriezīsies jautrā attapības spēle “Mini pa trim”, kas piektdienu vakaros ienesīs īstu ballītes sajūtu ikviena skatītāja mājās. Desmit nedēļu garumā sabiedrībā zināmas personas ar ģimenēm vai draugiem meklēs vai mēģinās uzminēt pareizās atbildes uz raidījuma vadītāja Intara Busuļa āķīgajiem jautājumiem.

18. septembrī 10:11

Pirmā raidījuma epizode būs veltījums TV3 25 gadu jubilejai, tāpēc arī dalībnieku vidū būs redzamas kanālā iemīļotas personības. Aktieru komandu pārstāvēs Ģirts Ķesteris, Jānis Jarāns un Artūrs Dīcis, raidījuma “Nu, nopietni?” komandu pārstāvēs Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze un Māra Sleja, bet “X Faktora” komandā redzēsim Reini Sējānu, Maratu Ogļezņevu un Markusu Rivu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mācoties mūzikas skolā, mūzikas vidusskolā un spēlējot trombonu, es kādreiz sapņoju, ka varētu strādāt radio vai televīzijā. Nu, lūk – “Mini pa trim” ir sapņa piepildījums un reizē arī izaicinājums komunicēt ar vēl neiepazītiem, fantastiskiem cilvēkiem. Pateicoties raidījumam esmu jau saņēmis piedāvājumus vadīt kāzas, gaidu kad man piedāvās vadīt bēres. Jā, “Mini pa trim” – tas ir dzīve. Man ir liels prieks būt saistītam ar šo raidījumu un vadīt jau tā piekto sezonu,” pārdomās par gaidāmo raidījumu dalās Intars Busulis.

Par jaunām vēsmām un par to, kas sagaidāms jaunajā “Mini pa trim” sezonā, vairāk Intars Busulis pastāstīja raidījumā “Zoopasta”.

Katrā raidījumā savā starpā sacentīsies trīs komandas, kuras spēlēs jau līdz šim iepazītās spēles, taču jaunā sezona sev līdzi nes arī pavisam jaunas spēles, viena no tām – noslēpumu kaste. Kastē tiks ievietots kāds objekts, ko viens no komandas dalībniekiem aptausta, bet pārējie komandas dalībnieki uzdot precizējošus jautājumus par kastes saturu, lai uzminētu, kas tur paslēpts. Tomēr tas, kurš tausta šo objektu, drīkst atbildēt tikai un vienīgi ar “jā” vai “nē”.

Vēl viens jaunums šajā sezonā ir spēle “Zibensturnīrs” pirms fināla, kas dos iespēju atgūties tiem, kuriem iepriekšējās kārtās veicies vissliktāk. Tajā būs minūtes laikā uz elektroriteņa jācenšas uzmīt iespējami lielāku elektroenerģijas apjomu. Jo ātrāk un spēcīgāk dalībnieks mīsies, jo vairāk punktus savai komandai nopelnīs.

Savukārt spēlē “Atpakaļ skolā”, ko skatītāji iepazina jau aizvadītajā sezonā, šoreiz trakais profesors ir sagatavojis jaunu jautājumu kategoriju “Mūžu dzīvo, mūžu mācies”, kurā līdzās jautājumiem par matemātiku, mākslu un citiem mācību priekšmetiem būs arī citi āķīgi jautājumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fināla uzdevums arī šajā sezonā paliks nemainīgs – skaitīt vai minēt visdažādākās lietas. Šajā sezonā kopā ar komandu dalībniekiem skaitīsim marinētus gurķus, kukurūzu, mērces, dzintarus, cilvēkus gleznās un daudz ko citu.

Skaties jautro attapības spēli “Mini pa trim” un meklē atbildes uz jautājumiem kopā ar spēles dalībniekiem jau no 22. septembra piektdienu vakaros plkst. 21.15 kanālā TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm