tv3.lv

Raidījums dzīvnieku mīļiem "Es mīlu savu mīluli" atgriežas kanālā TV3 ar jauniem stāstiem

Ar jauniem stāstiem par ģimenes īpašajiem draugiem – dzīvniekiem – pie TV skatītājiem atgriezīsies raidījums “Es mīlu savu mīluli”. Jaunā sezona ir raidījuma “Es mīlu savu suni” turpinājums, kurā atklāsim dažādas neparastas draudzības dzīvnieku vidū, viesosimies pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un viņu mīluļiem, kā arī iepazīstināsim skatītājus ar vērtīgiem padomiem. Skaties raidījumu kanālā TV3 jau no 17. septembra sestdienās pulksten 18.45.

12. septembrī 16:45

Šajā sezonā raidījuma vadītājs Oskars Lepers kopā ar savu suni Zigiju tiksies ne tikai ar suņiem, bet arī kaķiem, ežiem, čūskām, seskiem, dažādiem rāpuļiem, kukaiņiem un pat eksotiskajiem dzīvniekiem – kamieļiem, lamām un lemuriem. Raidījumā iepazīsimies ar mīluļu dzīvesstāstiem, uzzināsim, ko nozīmē rūpēties par tiem, skaidrosim dzīvnieku raksturus, kā arī ciemosimies pie slavenībām un izzināsim mīluļu viedokli par savu saimnieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

Netrūks arī piedzīvojumu, jo katru mīluli gribas aplūkot tuvāk, paglaudīt un vienlaikus būt drošam, ka mīlulis vēlas, lai viņam pieskaras. Ko domā un redz iguāna, cik draudzīgs ir karaliskais pitons, kāda dzīve ir aklam sunītim, un ko saka Jorkšīras terjers, kurš ir fotografējies gandrīz ar visiem ministriem? Arī kaķu saimnieki būs priecīgi, jo šajā sezonā kaķu netrūks – būs gan šķirnes kaķi, gan bezšķirnes pūkaiņi, pat vesels grozs ar atrastiem kaķēniem. Ielūkosimies minču dzīves noslēpumos un paradumos.

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

“Jaunās sezonas filmēšana ir bijis vienreizīgs piedzīvojums. Katra satikšanās, katra iepazīšanās ar mīluli un viņa saimnieku man atklāja tik daudz jauna par dzīvnieku pasauli. Arī par sevi uzzināju šo to jaunu. Piemēram, tagad es zinu, kādas emocijas mani pārņem, kad man pa kaklu lien karaliskais pitons. No savas jauniegūtās pieredzes varu apgalvot, es dodu priekšroku lemuru lēkāšanai pa saviem pleciem,” atzīst raidījuma vadītājs Oskars Lepers.

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

Šajā sezonā apceļosim Latviju, meklējot zvēriņus visdažādākajos Latvijas nostūros, kā arī tiksimies ar sabiedrībā pazīstamām personībām. Ar saviem mīluļiem skatītājus iepazīstinās Māris Olte, Jānis Ozols, Kristīne Komarovska, Juris Kulakovs, Mārtiņš Spuris un citi mīluļu saimnieki.

Foto: RAIDĪJUMA ARHĪVS

“Trešā sezona ir tikai loģisks turpinājums projekta sākuma idejai. Tā jau arī bija domāts – sāksim ar suņiem, tad turpināsim ar kaķiem, tādēļ top stāsti par visiem iespējamiem dzīvniekiem, kuri ir kļuvuši par īsteniem ģimenes locekļiem. Man šķiet, ka Latvijā katram otrajam cilvēkam ir kāds dzīvnieks mājās, tādēļ varu solīt, ka stāstu netrūks!” par projektu stāsta tā autore un producente Ingrīda Bondare.

Skaties raidījumu “Es mīlu savu mīluli” kanālā TV3 no 17. septembra sestdienās pulksten 18.45, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm