tv3.lv

Raidījums "Izgaršo Latviju" atgriežas pie skatītājiem

No 17. septembra kanāla TV3 skatītāji aicināti mesties iekšā jaunos garšu piedzīvojumos raidījuma “Izgaršo Latviju” septītajā sezonā. Šajā sezonā septiņi “Rimi” gardēži – Mārtiņš Sirmais, Ilze Auzere, Liene Zemīte, Signe Meirāne, Normunds Baranovskis, Edgars Sanders un Mārcis Mitrēvics – sēdīsies pie viena galda, lai meklētu mūsdienu Latvijas garšu.

14. septembrī 10:51

“Man ir liels prieks, ka varu veidot šī projekta jauno sezonu. Mēs, “TAPT” komanda, arī savā ziņā esam gardēžu klubiņš, kas nemitīgi domā, gatavo, meklē un pēta ēdienu Latvijā. Kopā ar gardēžiem šovasar būsim apceļojuši Latvijas ražotājus, bijuši klāt eksperimentos un šmorēšanā, lai 10 sērijās piedāvātu Jums, skatītāji, jaunas latviskās garšas kombinācijas”, atklāj raidījuma producente Liene Vilnīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paņemot no pagātnes cieņu pret tradīcijām un mūsu zemes dabas veltēm un lūkojoties nākotnē pēc pasaules elpas un inovācijām, gardēži dosies Latvijas garšu bagātību meklējumos. Apceļojot Latviju, iepazīsim vairāk kā 20 dažādus ražotājus un zemniekus, no kuru audzētajiem un ražotajiem produktiem gardēži mēģinās atklāt jaunas garšas nianses, liekot kopā reizēm šķietami nesaderīgas lietas. Izzināsim, kā top mūsu vismīļākie produkti, kā tiek audzēti dārzeņi un novāktas ogas tepat Latvijā.

Tomāti ar grieķu sieru, putraimdesa ar upenēm, siļķes “precināšana” ar kartupeli un īsta lauku rupjmaize ar ķilaviņām, gatavojot visgardāko baltmaizi ar svaigi ķertu, tepat Latvijā audzētu arktisko paliju, un, pasniedzot Latvijas sieru plati ar mūsu pašu Abavas vīniem, tie ir tikai daži no gardēžu mēģinājumiem meklēt un veidot neatkārtojamo Latvijas garšu.

Skaties raidījumu “Izgaršo Latviju” un dodies Latvijas garšas meklējumos kopā ar “Rimi” gardēžiem no 17. septembra sestdienās pulksten 19.20, kā arī nākamā paaudzes televīzijā Go3!

Galerijā raidījuma “Izgaršo Latviju” aizkulises 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm