tv3.lv

Par katru cenu nosargāt ģimeni, varu un savu zemi. Mūsdienu vesterns ar Kevinu Kostneru “Jeloustona” TV6!

Apšaudes, pakaļdzīšanās ar zirgiem un nežēlīga cīņa par zemi un tās bagātībām! TV6 piedāvā – Amerikas reitingu grāvējs ar Kevinu Kostneru ”Jeloustona” piektdienās un sestdienās plkst. 22:00 kanālā TV6!

11. aprīlī 10:58

Džons Datons ir vīrs no dzelzs un gatavs uzņemties riskuslai nosargātu savu zemi no svešām, varaskārām ķetnām! Un ir jau arī par ko cīnīties – Jeloustonas rančo ir lielākā saimniecība valstī un varenās Datonu ģimenes lepnums un gods jau sestajā paaudzē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģimenes galvam pastāvīgi nākas atspēkoties no ietekmīgiem un korumpētiem zemes tīkotājiem, kuri, kārojot pēc milzu peļņas, cer piekļūt plašajā īpašumā rodamajām dabas bagātībām. Un viņi nav vienīgie, ar ko Džonam itin bieži nākas pārmīt skarbākus vārdus.

Rančo iemītnieki atrodas arī nemitīgā konfliktā ar vietējo indiāņu kopienu – Amerikas pamatiedzīvotāju rezervāts robežojas ar rančo plašajiem laukiem, tomēr indiāņi ir pārliecināti, ka Datonu ģimenes īpašuma robežas ir nospraustas patvaļīgi.

Datonu ģimenes saimē ir četri pieauguši bērni. Džeimijs ir jurists un dzīvo pilsētā, viņš ir uzticīgs savai ģimenei, tomēr arvien vairāk atsvešinās, jo nepiekrīt tēva uzskatiem par Jeloustonas nākotni. Beta ir gudra finansiste, kuru galvenokārt vada aprēķins un naids.

Keiss ir skarbs, bet taisnīgs vīrs, un viņš mīt rezervātā kopā ar savu indiāņu sievu Moniku un dēlu. Savukārt Lī ir kovbojs, kurš vēlas turpināt sava tēva iesākto, taču sapnis tā arī paliek nepiepildīts, jo traģiski notikumi izdzēš viņa dzīvību.

Ģimeni vieno un reizē arī šķeļ mātes traģiskā nāve, kā rēgains fantoms nomācot Datonu dzimtas dzīves.

Seko līdzi spraigajiem notikumiem mūsdienu vesternā ”Jeloustona” no 15. aprīļa piektdienās un sestdienās plkst. 22:00 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm