tv3.lv

Sestdienās Kanālā 2 izrādīs filmas par kāzām

Vasara ir kāzu laiks, tādēļ jūlijā ik sestdienas vakaru Kanālā 2 tiks demonstrētas filmas par kāzām.

2015. gada 27. jūnijā 12:35

4. jūlijā plkst. 18.00 Līgavas māsu atriebība

Apciemojot dzimto pilsētiņu, draudzenes Abigeila un Pārkere atklāj, ka viņu labākā draudzene Reičela ir citas viņu draudzenes Keitlinas līgavas māsa kāzās ar Toniju, kurš bija Reičelas draugs, līdz parādījās Keitlina. Draudzenes nolemj iejaukties un manipulē ar Keitlinu, lai arī viņas kļūtu par līgavas māsām un varētu izjaukt kāzas no iekšpuses. Ar policijas detektīva, kurš ir arī vedējtēvs, draudzenes mēģina izjaukt Keitlinas kāzas un savest kopā atkal Toniju un Reičelu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Oriģinālais nosaukums: Revenge of the Bridesmaids
Gads: 2010
Režisors: Džeimss Heimans
Lomās: Reivena Simonē, Džoanna Garsija Svišere, Beta Broderika u.c.

11. jūlijā plkst. 18.00 Līgavas tēvs

Džordžam un Nīnai Benksiem ir divi fantastiski bērni – mazais Metijs un jau pieaugusī Ennija. Viņiem ir lieliska māja, un viņu dzīvēs, šķiet, nekā netrūkst. Kādu dienu Ennija paziņo ģimenei, ka grasās precēties, un Džordža mierīgā dzīve sagrūst. Viņa mazā Ennija grasās iziet “lielajā dzīvē”. Džordžam atliek tikai viens – samierināties ar notiekošo, izlikties, ka tas viņu nesatrauc, un atbalstīt Enniju kāzu rīkošanā. Tomēr, kad tiek nolīgts kāzu rīkotājs Franks, Džordža nervi vairs nespēj izturēt notiekošo.

https://www.youtube.com/watch?v=bKSmMr0uOHk

Oriģinālais nosaukums: Father of the Bride
Gads: 1991
Režisors: Čārlzs Šaiers
Lomās: Stīvs Mārtins (Džordžs Benkss), Daiena Kītone (Nīna Benksa), Kimberlija Viljamsa (Anna Benksa), Kieran Culkin (Matty Banks), Džordžs Ņūbērns (Braiens Makenzijs) u.c

18. jūlijā plkst. 18.00 Līgavas tēvs 2

Cik skaista gan varēja būt Džordža un Nīnas dzīve… Visi satraukumi par mīļotās meitas Ennijas kāzām ir jau aiz muguras un atliek vien baudīt dzīvi. Taču šī idille sabrūk vienā acumirklī, kad Ennija paziņo, ka ir stāvoklī. Džordžs iedomājas astronomiskās naudas summas, kas atkal būs jāizdod, nemaz nerunājot par bērna auklēšanu naktīs. Bet tas vēl nav viss. Apmeklējot ārstu, topošajiem vecvecākiem tiek paziņots jaunums, ka arī viņi paši gaida pēcnācēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Oriģinālais nosaukums: Father of the Bride II
Gads: 1995
Režisors: Čārlzs Šaiers
Lomās: Stīvs Mārtins (Džordžs Benkss), Daiena Kītone (Nīna Benksa), Mārtins Šorts (Frenks Engelhofers), Džordžs Ņūbērns (Braiens Makenzijs), Kierans Kalkins (Metjū Benkss) u.c.

25. jūlijā plkst. 18.00 Īstā terapeite

Leslija ir fizioterapeite un gatavojas savam mūža nozīmīgākajam darbam. Viņai jāpalīdz vienam no labākajiem Nacionālās Basketbola asociācijas spēlētājiem – Skotam Maknaitam, kurš guvis ievainojumu. Viss ir ļoti labi līdz brīdim, kamēr Leslijai Skots sāk viņai iepatikties, un viņai nākas izvēlēties – darbs, kurš viņai ir ļoti svarīgs, vai jūtas. Turklāt situācijā, kad Skots nenojauš neko par Leslijas jūtām un ir aizrāvies ar Leslijas bērnības draudzeni Morganu, kura iekārojusi sev NBA spēlētāja sievas vārdu.

Oriģinālais nosaukums: Just Wright
Gads: 2010
Režisors: Sana Hamri
Lomās: Kvīna Latifa, Komons, Paula Patone u.c.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm