tv3.lv

"Simpsonu" jaunās sezonas priekšvakarā: 6 interesanti fakti par seriālu

No 9. janvāra TV6 skatītājus priecēs kulta animācijas seriāla “Simpsoni” (The Simpsons) jaunā sezona, kas pasauli satricināja ar skumju vēsti par Homēra un Mārdžas šķiršanos. Sagaidot jauno sezonu, lūk, seši interesanti fakti par Simpsoniem!

2017. gada 8. janvārī 18:19

“Simpsonu” 27. sezona sāksies visnotaļ traģiski. Homēram konstatē narkolepsiju jeb miega paralīzi. Tā vietā, lai mājās veseļotos un lietotu zāles, viņš ierodas mājās piedzēries. Arī turpmākie notikumi nevieš priecīgu cerību – Homēra un Mārdžas laulība jūk un brūk, Homērs sāk satikties ar citu sievieti un tā vien šķiet, ka iemīļotajai Simpsonu ģimenei pienācis gals.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Caur jokiem un ironiju “Simpsoni” skatīs daudzas aktuālas tēmas – par smēķēšanas kaitīgumu, palīdzību dzīvniekiem, azartspēlēm un, protams, attiecībām citam ar citu.

Foto

6 interesanti fakti par Simpsoniem:

  1. Vai zini, kāpēc Simpsoni ir dzelteni? Animācijas seriāla idejas autors Mets Grunings bija iecerējis ar koši dzelteno kā ar elektrības spērienu pievērst “kanālu sērfotāju” uzmanību tieši šim seriālam.
  2. Ja rūpīgi ieskatās Homēra profilā, var redzēt, ka viņa mati un auss veido Meta Gruninga iniciāļus.
  3. Simpsonu ģimenes prototips ir pavisam reāla ģimene – turklāt vēl tā ir Simpsonu veidotāja Meta Gruninga paša ģimene – viņam māte ir Mārdža, tēvs Homērs, māsa Lisa un Megija. Tikai Mets pats pārtapis par Bārtu.
  4. Animācijas formāts ļauj uzaicināt daudz slavenu zvaigžņu – šobrīd seriālā jau viesojušies vairāk nekā 600 slavenību, un to skaits aug!
  5. Simpsoniem ir arī arābu versija, kur alus vietā Homērs dzer sodas ūdeni un hot-dogos ir ēģiptiešu liellopa desiņas. Ainiņu ar Mo bāru šajā versija neesot vispār.
  6. Visiem Simpsonu varoņiem katrā rokā ir četri pirksti, tikai Dievam ir pieci pirksti.

Seriāla “Simpsoni” jaunās sezonas sērijas skaties TV6 darba dienās plkst. 20:00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm