tv3.lv

Skanīga un piedzīvojumiem piepildīta Lieldienu programma kanālā LNT

Lieldienu laikā LNT piedāvā ļauties jautrībai kopā ar LNT Brokastis komandu, komēdijseriāla Radu būšana varoņiem, kā arī satikt iemīļotus aktierus raidījumā Dzintara dziesmas. Tāpat skatītāju sirdis sasildīs ar skaistām melodijām piepildīts Margaritas Vilcānes jubilejas koncerts Margarita. Savukārt brīvdienu noslēgumā par nepratīgiem piedzīvojumiem parūpēsies komēdija Voltera Mitija slepenā dzīve! Izbaudiet daudzveidīgo Lieldienu programmu jau no 25. līdz 28. martam kanālā LNT!

2016. gada 13. martā 8:30

Tradicionāli svētku laikā, arī Lieldienās, četrus brīvdienu rītus ekrānos rosīsies LNT Brokastis, kas ikviena mājās ienesīs pavasarīgas sajūtas! Komanda parūpēsies par ģimenes siltumu un tradīcijām, taču tiek gatavotas arī pārgalvīgas, azartiskas un jautras izdarības, kas pārsteigs ne vienu vien skatītāju, vilinot pašus pamēģināt! Lieldienas būs laiks, kad arī LNT Brokastu komanda kļūs par bērniem, noticot Lieldienu zaķim! Mostieties kopā ar LNT Brokastīm no 25. līdz 28. marta plkst. 9:00 LNT!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radu būšanas maratons

Jautrā komēdijseriāla Radu būšana varoņi ir tik dažādi! Budko ģimene – tipiski ciemata iedzīvotāji, bet Kovaļovu pāris – rafinēti pilsētas inteliģenti. Divus pilnīgi atšķirīgus pārus ar dažādu pasaules uztveri apvieno tas, ka viņu bērni ir apprecējušies un dzemdējuši viņiem burvīgu mazmeitiņu Žeņu. Kad Žeņas vecāki dodas uz ārzemēm, mazmeitu viņi atstāj pie vecvecākiem, kuri savā starpā nekādi nespēj atrast kopīgu valodu. Budko uzskata, ka Kovaļovi ir augstprātīgi snobi, bet Kovaļovus no pacietības izved Budko laucinieciskie izgājieni un manieres. Līksmība, smiekli, prieki un ne mazums piedzīvojumu – izbaudiet Radu būšana no 1. līdz 3. sezonai, sākot no 25. līdz 28. martam ik dienu plkst. 12:10 LNT!

Dzintara dziesmas

Lieldienas Dzintara dziesmu studija solās būs pavasarīgas, radošas, piepildītas ar prieku un, protams, olu kaušanos. To visu šoreiz studijā centīsies izspēlēt izrādes Septiņas vecmeitas aktrises un dziedātājas – Raimonda Vazdika, Dace Makovska un Liene Šomase. Kopā ar dāmām muzicēs aktieris Emīls Kivlenieks un pianists Gints Žilinskis. To, kādas attiecību peripetijas tiek risinātas izrādē Septiņas vecmeitas un, kas jādara meitām Lieldienās, lai ieēdinātu puisi, uzzināsiet raidījumā Dzintara dziesmas kopā ar Velgu Vītolu-Amantovu un Juri Hiršu 25. martā plkst. 21:10 LNT!

Margaritas Vilcānes jubilejas koncerts

Joprojām spilgta, majestātiska un neatkārtojama – tieši tāda ir Margarita Vilcāne, kuras jubilejas koncertā līdzās gaviļniecei uz skatuves ir mūziķu ansamblis Kristapa Krievkalna vadībā, kā arī īpašie viesi – Lāsma Kugrēna, Ginta Krievkalna, Ingus Pētersons, Laimis Rācenājs, Žoržs Siksna, Raimonds Ozols un Ādažu vīru vokālais ansamblis komponista Gunāra Freidenfelda vadībā. Koncertā Margarita skanēs tādi dziedātājas hiti kā Balta saule, Latgalei, Tāls Parīzes radio, Dziesmiņa par pazaudēto laiku, Kaktuss un citas tautā pazīstamas un iemīļotas dziesmas. Izbaudiet Margaritas Vilcānes jubilejas koncertu Margarita 25. martā plkst. 22:10 LNT!

Voltera Mitija slepenā dzīve

Filmas Voltera Mitija slepenā dzīve moto varētu būt: ”Pārstājiet sapņot – sāciet dzīvot”! Bens Stillers, kurš ir arī filmas režisors, atveido Džeimsa Tērbera radīto sapņotāju, kurš bēg no savas anonīmās dzīves, pazūdot fantāziju pasaulē, kur valda varoņdarbi, romantika un piedzīvojumi. Kad Volteram un viņa kolēģim draud bezdarbs, viņš rīkojas un dodas ceļojumā pa visu pasauli. Tas pārvēršas neparastā piedzīvojumā, kādu Volters nemūžam nespētu iztēloties. Izbaudiet piedzīvojumu filmu Voltera Mitija slepenā dzīve 28. martā plkst. 21:10 LNT!

Izbaudiet Lieldienu brīvdienu programmu no 25. līdz 28. martam kanālā LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm