tv3.lv

Skatītāj, izmanto unikālu iespēju!

Pirmo reizi TV3 vēsturē tiek veikts eksperiments, ļaujot skatītājiem izvēlēties, kuru no diviem raidījumiem turpmāk vēlētos redzēt televīzijas ekrānos. Pirmajās divās septembra nedēļās pirmizrādi piedzīvos divi dažādi raidījumi – “Pirmoreiz ārzemēs” un “Garšu mednieki”. Pēc abu raidījumu noskatīšanās TV3 skatītāji tiek aicināti balsot, kurš paticis labāk, un kuru vēlētos redzēt TV3. Nenokavējiet jaunos televīzijas projektus no 1.septembra darba dienās 20:20 divu nedēļu garumā kanālā TV3 un nobalsojiet par tīkamāko mājas lapā!

2014. gada 19. augustā 18:19

No 1.septembra nedēļas garumā TV3 ekrānos būs skatāms raidījums “Pirmoreiz ārzemēs” un nedēļu vēlāk – no 8.septembra, būs iespējams novērtēt otru jauno raidījumu Garšu mednieki. Pēc raidījumu noskatīšanās skatītāju ziņā paliks izvēle, kādu programmu vēlētos redzēt kanālā TV3. Skatītāji savu izvēli varēs izteikt no 1.septembra TV3 mājas lapā www.tv3.lv/izvelies

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daudzi nekad nav bijuši ārzemēs?

“Pirmoreiz ārzemēs” ietvaros četri savstarpēji nepazīstami cilvēki, kuri nekad nav bijuši ārzemēs, dosies uz Itāliju un iejutīsies gida lomā. Visi svešinieki pirmoreiz mūžā kāps lidmašīnā, lai dotos savā pirmajā ceļojumā ārpus Baltijas robežām. Viņiem ir apmaksāts lidojums, apmaksāta viesnīca un pat kredītkarte ar 1000 eiro. Ir tikai viens BET. Viņiem pašiem jāorganizē savs ceļojums, Stress ir liels, jo ceļotāji savstarpēji nav pazīstami. Turklāt viņi nav tikai ceļabiedri, bet viņi ir arī konkurenti. Katru dienu viens no viņiem kļūs par gidu, bet pārējie vērtēs, cik veiksmīgi saplānota ceļojuma diena.

Gaidāmā raidījuma producente Sandija Miezīte atklāj, ka “Pirmoreiz ārzemēs” pirmajā ceļojumā arī filmēšanas grupu sagaidījuši daudzi pārsteigumi: “Mēs bijām iedomājušies, ka, nokļūstot tik skaistā zemē kā Itālija, dalībnieki būs sajūsmā par tur redzamo, bet tas gluži tā nebija. Cilvēkiem, kuri nekad nav ceļojuši, vēl ir jāmācās ceļot, jāapgūst māka izbaudīt svešo zemi. Turklāt, nav jau viegli ceļot kopā ar svešiniekiem, kuriem ir pavisam citas intereses nekā Tev. Tādēļ ceļojumā bija daudz pārpratumu, negaidītu pavērsienu, arī konfliktu un pat asaru. To visu skatītāji redzēs četrās sērijās darba dienu vakaros. Noslēguma sērijā noskaidrosies, kurš no četriem dalībniekiem ir bijis dienas labākais gids un saņems 1000 eiro savam nākamajam ceļojumam.”

“Garšas mednieki” ceļo pa Latviju!

Otrs no raidījumiem, kas tiks nodots TV3 skatītāju izvēlei, ir “Garšas mednieki”. Tā ietvaros četras sabiedrībā zināmas personas dosies garšas medībās. Viņi zina, ka četras dienas pavadīs kopā, apceļojot Latviju, taču nezina pilsētas, kurās nokļūs. Ik dienu dalībnieki uzzinās savu galamērķi un, kamēr dosies ceļā uz to, vienam no visiem dalībniekiem būs jāpaspēj saorganizēt mielastu un izklaides pārējiem trīs dalībniekiem. Vai visi dalībnieki četras dienas varēs izturēt kopīgā ceļojumā? Vai kāds no viņiem pagurs ceļojuma laikā un nespēs valdīt savu raksturu? Raidījumā “Garšas mednieki” piedalīsies dziedātāja Olga Rajecka, mūziķis Guntis Veits, vieglatlēte Ineta Radeviča, Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers, kurš iepazīts kā Daniels seriālā “UgunsGrēks”.

Kā atzīst Ineta Radēviča: “Jūtos lepna par iespēju ar projekta dalībnieku palīdzību tuvāk iepazīstināt skatītājus ar savu dzimto pilsētu Krāslavu un tās viesmīlīgajiem iedzīvotājiem. Pirms projekta jutos patīkamā neziņā un ar saviļņojumu gaidīju ceļojumu. Pēc ilgas prombūtnes projekts palīdzēja iejusties Latvijā, atgādināja kas es esmu, un, no kurienes nāku. Pārliecinājos, ka, neskatoties, kurā Latvijas daļā atrados, visur jutos kā mājās. Skatītajiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar skaistajām Latvijas pilsētām un izjust lepnumu par saviem tautiešiem, kas čakli un neatlaidīgi strādā, lai padarītu mūsu ikdienu krāšņāku.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm