tv3.lv

Šova Ekstrasensi‑detektīvi jaunā sezona jau drīzumā TV ekrānos

Kad palīdzību vairs nav kur meklēt, kad tiesībsargājošo orgānu pārstāvji atzīst savu bezspēcību bezvēsts pazudušo, noslēpumainos apstākļos bojā gājušo, netaisnīgas izturēšanās upuru tuvinieku un radu priekšā, priekškaru uz notikušo var pavērt ekstrasensi.

2016. gada 27. jūnijā 15:13

Labākie magi un brīnumdari, kuri jau iepriekšējās Ekstrasensu cīņu sezonās pārsteidza skatītājus ar neparastām dotībām, uz laiku atsakās no ambīcijām, aizmirst par konkurenci un dodas citā cīņā – cīņā ar ļaunumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad skatītāju iemīļotie ekstrasensi vada izmeklēšanas, palīdzēdami ģimenēm vai policijai atklāt traģēdiju iemeslus. Profesionāļi var ķerties pie jebkādiem, šķietami, fantastiskiem pavedieniem, un reizēm viņi vēršas pēc palīdzības pie ekstrasensiem. Ticēt vai neticēt? Šis jautājums rodas katrā sērijā, katras dramatiskas lietas izmeklēšanas gaitā – līdz nestandarta metodes palīdz atšķetināt vissarežģītākos noziegumus.

Foto

Iepriekšējās projekta daļas jau apliecināja, cik projekts ir spēcīgs. Katra mistiskā realitātes šova Ekstrasensi-detektīvi 4. sezonas sērija ir izmeklēšana un vienlaikus šokējošs stāsts par to, kā to palīdz veikt ekstrasensi. Bieži vien ekstrasensiem nav pilnīga priekšstata par notikušo, taču viņi informāciju saņem ar vīziju palīdzību, nonākdami saskarē ar cietušā personīgajām mantām, strādādami ar fotogrāfijām… Vērojot šos unikālos cilvēkus, reizēm paliek neomulīgi. Nav iespējams izskaidrot, kā viņi atjauno šaušalīgo notikumu – zādzību, vardarbības, bērnu nolaupīšanas, cilvēku pazušanas, nežēlīgu slepkavību – gaitu. Šķiet, viņi visos sīkumos redz notikumu gaitu, līdz pat tādām niansēm kā ļaundara apģērbs, kāds dzīvnieks nozieguma brīdī paskrējis garām… Reizēm lietas apstākļi, kas nāk gaismā, satriec radus, kriminālistus un raidījuma skatītājus. Jaunajā projektā ekstrasensi-detektīvi atklās pierādījumus, nodos bojāgājušo gribu un aprakstīs viņu pēdējo dienu.

Katrā sērijā piedalās divi ekstrasensi, taču viņi viens otram palīdz, nevis sacenšas savā starpā. Viņi papildina viens otra neparastās spējas, tāpēc mūsu priekšā atklājas dzīve un tās noslēpumi. Bieži vien ekstrasensi nonāk pie viena secinājuma un vēlāk, jau divatā, cenšas cietušajiem palīdzēt.

Skaties realitātes šova Ekstrasensi-detektīvi 4. sezonu no 28.jūnija otrdienās plkst. 21:00 TV kanālā 3+!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm