Top iedvesmojošs ceļojuma raidījums "Roberto. Ar mīlestību no Sardīnijas"

Atraktīvais un Latvijas publikai labi pazīstamais itālis Roberto Meloni kopā ar ekstravaganto mākslinieci Elitu Patmalnieci un sirsnīgo televīzijas personību Rūtu Dvinsku šobrīd atrodas siltajā Sardīnijā, kur strādā pie jauna ceļojuma raidījuma, kas nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem caur vietējo iedzīvotāju stāstiem atklās interesantas, iedvesmojošas un plašākai publikai ne tik zināmas vietas Roberto dzimtajā Sardīnijā.

2022. gada 17. maijā 13:31

No 14. jūnija desmit nedēļu garumā ikvienam būs iespēja sekot līdzi tam, kā Roberto iepazīstina Elitu Patmalnieci un Rūtu Dvinsku ar Sardīnijas apslēptajām pērlēm, atklāj salas noslēpumus un itāļu rakstura iezīmes. Divu nedēļu laikā filmēšanas komanda apceļos lielāko daļu Sardīnijas un paviesosies gan lielākajās salas pilsētās, ekskluzīvākajās vietās, gan mazos kalnu ciematiņos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo reizi Roberto iepazīstinās Latvijas skatītājus ar savu ģimeni, izrādīs dzimtās mājas, pilsētu un raidījumā tiks iekļauta arī sirsnīga intervija ar raidījuma vadītāja mammu.

“Viens no maniem lolotākajiem sapņiem beidzot īstenojas. Mani Latvijas draugi, jūs tik bieži man rakstījāt vai vaicājat “Mēs lidosim uz Sardīniju, ko tur varam apskatīties? Kuras ir labākas vietas? Kur un ko ēst vai palikt pa nakti?” Ir pienācis laiks atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem jaunajā raidījumā.

Kopā ar Elitu un Rūtu skatītājus iepazīstināšu ar savu unikālo salu – Sardīniju. No smilšainajām pludmalēm līdz granīta virsotnēm, caur vēsturi un cilvēku stāstiem, atklāšu jums daudz Sardīnijas noslēpumus un iedošu vērtīgus padomus,” par raidījumu pastāstīja Roberto.

Radošā filmu studija “Ai Production” veidotajā raidījumā tiks izcelts gan atšķirīgais abās kultūrās, gan kopīgais, apmeklēts vietējais tirgus, lauksaimnieki, iepazīta Sardīnijas kultūra, kultūrvēsturiskais mantojums, baudīti elpu aizraujoši skati, apmeklēts visdrošākais cietums Itālijā un pats galvenais – baudīti un gatavoti tradicionālie ēdieni.

“Sardīnija ir kā zaļa sala ar kalniem un apkārt zils ūdens, neaizmirstami dzidrs un koši zilganzaļš – kā pastkartēs. Nelielas, intīmas un dažādas pludmales un klintis. Protams visu to neaizmirstamu padara cilvēki un ļoti garšīgi ēdieni,” iespaidos par redzēto dalās multimāksliniece Elita Patmalniece.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt raidījumu vadītāja Rūta Dvinska neslēpj savu apbrīnu par salā piedzīvoto, kas noteikti aizraus arī skatītājus un, iespējams, motivēs ieplānot Sardīniju kā nākamo ceļojuma galamērķi: “Man šķita ka būs interesanti un aizraujoši, atklāšu ko jaunu, bet es negaidīju, ka šī sala ir tik iespaidīga un tik fantastiska – sākot ar milzu dabas bagātību, līdz ēdiena baudījumam un citām pieredzēm”

Raidījums no 14. jūnija būs pieejams nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm