TV3 būs jautra televīzijas spēle "Mini pa trim"

No 2. oktobra kanāla TV3 un televīzijas Go3 skatītājus priecēs jauna attapības spēle ģimenei un draugiem “Mini pa trim”, kas desmit sestdienu vakarus ļaus piedzīvot aizraujošus brīžus kopā ar pašmāju slavenībām. Spēles vadītāja lomā iejutīsies aktieris Mārtiņš Počs.

2021. gada 22. septembrī 11:17

Spēle norisināsies “Draudzīgajā kafejnīcā”, kur vakariņu garumā vairākās kārtās tiks meklētas pareizās atbildes uz jautājumiem. Spēle norisināsies, sacenšoties trim komandām, un katrā komanda būs apvienojušās sabiedrībā pazīstamas personas ar ģimeni un/vai draugiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Spēles dalībniekus sagaida vairākas kārtas: Aperitīvā dalībniekus sagaida vieglie jeb “iesildošie” jautājumi. Uzkodās būs fotomīklas, kur jāatmin priekšmets pēc tā tuvplāna detaļas. Mammas receptēs būs jautājumi par 20 gadus senu pagātni. Kino platē būs jautājumi par un ap kino. Pamatēdienā dominēs jautājumi par vēsturi, literatūru un sportu. Mūzikas kaste piedāvās atminēt dziesmas pēc īsiem fragmentiem. Siltie dzērieni – te būs jautājumi par ģeogrāfiju un valstīm. Desertā būs sagatavoti jautājumi par latviešu slavenībām. Saskaitiet, lūdzu – dalībniekus sagaida matemātiski uzdevumi!

Katrā spēles kārtā tiks uzdoti trīs dažādi jautājumi ar trīs atbilžu variantiem, par pareizu atbildi saņemot trīs punktus. Svarīgi būs ne tikai atbildēt pareizi, bet darīt to ātri, jo arī laiks būs noteicošais, nosakot spēles uzvarētāju.

Pirmajā raidījumā tiksies mūziķis Arstarulsmirus ar saviem muzikālajiem kolēģiem, māksliniece Agnese Kaupere ar dēliem, grupas “Carnival Youth” dalībniekiem Edgaru un Emīlu Kauperiem. Bet trešās komandas dalībnieki būs brāļi Māris un Uģis Olte, palīgā pieaicinot draugu un domubiedru Mārtiņu Eņģeli.

Spēles vadītājs Mārtiņš Počs ir arī viens no šīs jaunās TV spēles formāta līdzautoriem: “Šis būs ļoti krāsains un aizraujošs piedzīvojums. Esmu pārliecināts, ka arī pie skatītājiem caur TV ekrāniem nonāks tā līksmība, krāsainums un siltums, kas valda mūsu kafejnīcā. Neizpaliks arī kāda asprātīga odziņa no spēles dalībniekiem. Šī spēle, bez šaubām, atdzīvinās un sasildīs sestdienas vakarus!”

Kā veiksies komandām? Skaties jauno attapības spēli “Mini pa trim” no 2. oktobra katru sestdienu plkst. 20.45 kanālā TV3 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm