tv3.lv

TV3 dāvina skolēniem aizraujošu pavasara brīvdienu programmu!

Pavasara skolēnu brīvlaiks nav aiz kalniem, tāpēc laikus jāsaplāno atpūta! TV3 piedāvā brīvdienu rītus sākt ar iemīļotās Simpsonu ģimenītes piedzīvojumiem. Rīta turpinājumā izbaudīt filmas visai ģimenei, no kurām Kā radīt ideālu puisi būs televīzijas pirmizrāde. Savukārt nākamo dienu rītos tiks piedāvātas filmas Iesper un iekliedzies, Atdodiet Bīveram divriteni un citas. Izbaudiet īpašo skolēnu brīvdienu programmu no 14. līdz 18. martam kanālā TV3!

2016. gada 1. martā 17:16

Aiz prieka visi skolnieki var gavilēt un palēkties, jo brīvdienas ir klāt! Varēs doties gulēt vēlāk, pavadīt laiku ar draugiem, cik tīk, un aizrauties ar lietām, kas ikdienā nav atļautas. Lai brīvdienu rītu atpūta būtu godam izdevusies, TV3 brīvdienās iepriecinās ar īpašu programmu. No pirmdienas, 14. marta, ik rītu visus kārtīgi sapurinās un uzmundrinās, kā arī par ikviena TV3 skatītāja enerģiju un noskaņojumu nedēļas garumā parūpēsies Simpsonu ģimenīte. Izbaudiet Homēra, Mārdžas, Bārta, Lizas un Megijas sabiedrību un ļaujieties viņu mazliet dīvainajiem, bet jautrajiem jokiem jau no plkst. 8.30 rītā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piecas lieliskas filmas

Pirmajā brīvlaika dienā uzreiz pēc Simpsonu ģimenītes skolēniem piedāvājam filmu Kā radīt ideālu puisi (How to build a better boy). Meja un Gabija ir labākais draudzenes, kuras nav skolas populārākās meitenes, un bieži uz viņām pārējie vienaudži izdara spiedienu. Piemēram, meitenes šausta par to, ka viņas vēl nav izveidojušas attiecības ar kādu puisi, jo visām skolas stilīgākajām meitenēm tādas ir. Lai izvairītos no apsmiešanas un pārējo uzmanības piesaistīšanas, viņas rada vienreizēju plānu. Kāds tas ir? Skatieties filmā Kā radīt ideālu puisi jau 14. martā plkst. 9.00 TV3!

Nākamajā dienā skatītājiem piedāvāsim filmu Iesper un iekliedzies (Kicking And Screaming). Ilgus gadus Fils Vestons ir centies atbrīvoties no sava despotiskā tēva Baka ietekmes un pamācībām un viņam pierādīt, ka pats spēj dzīvē gūt panākumus. Kādu dienu Filam uztic trenēt bērnu futbola komandu, kurā spēlē arī Fila desmit gadu vecais dēls. Komanda pārliecinoši uzvar spēli pēc spēles. Taču drīz atklājas, ka pretinieku komandu trenē viņa tēvs. Tai brīdī uzvara čempionātā kļūst par goda jautājumu abiem izcili ietiepīgajiem vīriem. Skatieties filmu Iesper un iekliedzies 15. martā plkst. 9.00 TV3!

Dienu vēlāk, izbaudiet rītu, skatoties piedzīvojumu filmu Atdodiet Bīveram divriteni (Leave it to beaver)! Teodora Bīvera sapnis ir tikt pašam pie sava divriteņa. Pēc drauga ieteikuma zēns piesakās futbola komandā un paziņo, ka vēlas kļūt par ārstu. Viņa tētis un māmiņa par to tik ļoti priecājas, ka nopērk dēlēnam kāroto divriteni. Taču Bīvera prieki nav ilgi – kāds nekrietnelis viņa lolojumu ir nozadzis, tāpēc nu zēns ir… ļoti dusmīgs. Skatieties Atdodiet Bīveram divriteni 16. martā plkst. 9.00 TV3!

Ceturtdienas rītā mostieties kopā ar filmu Labs puika (Good boy)! No kosmosa uz zemes nokļūst īpaši suņi – viņi prot sarunāties, līdz ar to izteikt arī pavēles! Viņi atceļojuši uz planētu – Zeme, lai pārbaudītu, vai tā ir patiesība, ka suņi nav spējuši pārņemt planētu, bet kļūt par mīļotiem mājdzīvniekiem. Īstajā brīdī viens no suņiem nokļūst pie zēna vārdā Ovens, kurš ir vientuļš, jo ģimene pastāvīgi pārceļas no pilsētas uz pilsētu. Tā nu zēns tiek pilnībā ierauts suņu pasaulē – dodas pastaigās un izpilda dažādus suņu untumus! Skatieties filmu Labs puika 17. martā plkst. 9.00 TV3!

Brīvlaika nedēļu noslēgs filma visai ģimenei Rodeo eņģelis (Cowgirls ‘n angels)! Ida ir jauna drosmīga un nepakļāvīga meitene un sapņo, ka kādu dienu atradīs savu tēvu, rodeo jātnieku, kura identitāti māte no Idas rūpīgi slēpusi. Mēģinot tēvu atrast vietējā rodeo, Ida satiek jaunu meiteņu komandu, kas izpilda jāšanas trikus kovboja leģendas Terensa Pārkera vadībā. Kad Terenss atklāj, ka Ida ir kāda viņa sena drauga mazmeita, viņš nolemj meitenei palīdzēt. Ida pievienojas meiteņu komandai un kopā ar viņām dodas tūrē cauri visiem Amerikas rietumiem. Ida joprojām cer atrast savu tēvu, taču atklāj ko daudz vairāk, ieskaitot mīlestību pret zirgiem. Skatieties aizraujošo stāstu Rodeo eņģelis 18. martā plkst. 9.00 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm