tv3.lv

TV3 ierodas Rozenheimas detektīvi

Viens no Rozenheimas detektīviem izskatās pēc lauksaimnieka un labprāt sēžas traktorā, bet otrs ir pilsētas švīts, kurš ātri iepatīkas dāmām un runā diktofonā. Abu detektīvu pirmā tikšanās nebūs draudzīga, bet nāksies vien sastrādāties, jo šai klusajā pilsētiņā katram ir savs skelets skapī un notiek apbrīnojami daudz noziegumu! Izmeklēšanas seriāls “Rozenheimas detektīvi” no 13.oktobra darbdienās 17:00 kanālā TV3!

2014. gada 30. septembrī 16:18

“Rozenheimas detektīvi” ir Korbiniāns Hofers (Jozefs Hannesšlēgers) un Ulrihs Satori (Markuss Bekers). Jau pašā seriāla sākumā ir manāms kontrasts starp ilggadēju Augšbavārijas izmeklētāju un kolēģi no lielpilsētas, kurš dažādu un bieži vien ne tik viegli izprotamu iemeslu dēļ tika pārcelts uz laukiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Korbiniāns ir laucinieks ar tendenci uz apaļīgām formām. Viņš ir Rozenheimas vietējais, kurš ir izaudzis šajā ciemā, un ir tā patriots. Lauku sētā dzīvo kopā ar māsu Mariju Hoferi (Kārina Tālere), ar kuru vada zemnieku saimniecību. Ļoti bieži Hofers redzams ceļā ES vai zemnieku savienības uzdevumā. Savukārt par izmeklēšanu visbiežāk domā, sēžot pie traktora stūres ar pirmās paaudzes mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, – visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem vīrs netiek līdzi. Tāpēc Korbiniānam pastāvīgi rodas grūtības apvienot savus ierēdņa un lauksaimnieka pienākumus.

No Minhenes nākošais Ulrihs Satori, kurš tika pārcelts uz Rozenheimu, jo izgāza kriminālpārvaldes operāciju. Ulrihs dzīvos kā īrnieks Hoferu sētā, un ir attēlots kā elegants un šarmants siržu lauzējs un arī kā pedantisks darbinieks, kas, piemēram, savus iespaidus par nozieguma vietu savus novērojumus ierunā diktofonā. Ulrihs arī tehnoloģiski ir ļoti advancēts, un allažiņ kļūst nervozs vietās, kurās netiek klāt internetam.

Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, prātā neienāks, ka Korbiniāns, kurš atrodas traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbiniāns varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Tiek uzsvērts, ka abi ir tik pretēji kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu. Vēl īpašāk kaitinošs Korbiniānam šķiet Ulriha īpašais talants iepatikties dāmām. Tomēr izmeklēšanā raksturu nesaderība, izrādās, nevis traucē, bet palīdz.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm