tv3.lv

TV3 jaunākos skatītājus priecēs divas animācijas filmu pirmizrādes

Jau drīzumā TV3 jaunākos skatītājus iepriecinās divu animācijas filmu pirmizrādes – jau 9. aprīlī redzēsim aizraujošos papagaiļu piedzīvojumus Rio 2, bet 23. aprīlī ceļosim uz akmens laikmetu kopā ar līdz šim televīzijas ekrānos neredzētu multiplikācijas filmu – Krūdi. Abas animāciju filmu pirmizrādes aizraus ne vien mazos, bet arī lielos skatītājus. Tāpat spraigus notikumus, jautras un dziesmotas aprīļa sestdienas TV3 skatītājiem piedāvās jau iemīļotas animācijas filmas – Rio, Sapinušies un Madagaskara 3.

2016. gada 24. martā 15:24

Rio 2 būs stāsts par jau iemīļotajiem varoņiem – Blū un Pērli, kurus animācijas otrajā daļā sagaida aizraujoši piedzīvojumi, kas skatītājiem ļaus iepazīt džungļu dzīves aizkulises. Jaunais pāris dzīvo fantastiskā vietā – Riodežaneiro. Abiem piedzimuši jau trīs mazuļi, un dzīve šķiet jauka un sakārtota, kad pēkšņi Pērle izdomā – pēcnācējiem jāiepazīst īsta džungļu dzīve, lai kļūtu par īstiem putniem. Lai arī Blū nav sajūsmā, ka jāpamet ērtais Rio dzīvoklis, visa ģimene dodas uz Amazones mežonīgajiem džungļiem, kur valda salsas ritmi un pārsteidzoši krāšņi dabas skati, taču briesmas uzglūn ik uz soļa. Rio 2 atklājas, ka Pērle, Blū un viņu mazuļi nav vienīgie savas sugas pārstāvji. Kas notiek, kad Pērle satiek savu jaunības dienu mīlestību un tēvu? Vai Blū izdosies pierādīt, ka viņš ir Pērles sirds cienīgs vīratēvam Eduardo, un izglābt draugus no nelikumīgiem Amazones mežu izcirtējiem? Izbaudiet Rio 2 notikumus 9. aprīlī plkst. 20.10 TV3!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rio 2 būs pārsteigumiem piepildīta, jo tāds bija tās tapšanas process. Atklājot vairāk par aizkulisēm, varoni Roberto – Pērles jaunību dienu mīlestību – sākotnēji scenārija autori bija iecerējuši citādu, taču brīdī, kad slavenais mūziķis Bruno Mars sāka ieskaņot šo lomu, tēla apraksts tika krasi mainīts. Rezultātā Roberto kļuva par mačo tipa papagaili, kurā Bruno pilnībā spēj realizēt savu balss potenciālu. Latviski Roberto lomu ieskaņojis dziedātājs Dons (īstajā vārdā Artūrs Šingirejs), kuram ir lieliski izdevies noturēt Bruno uzlikto latiņu! Savukārt Pērles tēlā iejūtas pazīstamā aktrise Evija Skulte.

“Ceru, ka jums patika Rio pirmā daļa, ko, starp citu, varēsiet TV3 ekrānos baudīt 2. aprīlī plkst. 20.10. Taču Rio 2 būtiski atšķirsies no animācijas pirmās daļas un aizvedīs neaizmirstamā ceļojumā dziļi džungļos. Varu apsolīt, ka Rio 2 ikvienu skatītāju pārsteigs Amazones skaistā daba! Lai to spētu realizēt, mēs nopietni pētījām Amazones kokus, augus un dzīvniekus, lai skatītājiem visā pasaulē parādītu brīnumainos lietus mežus visā krāšņumā,” košu šovu TV3 skatītājiem sola Rio un Rio 2 režisors Karloss Saldana.

Iemācies pārvarēt bailes no nezināmā!

Tāpat aprīļa beigās mazākos skatītājus iepriecinās animācijas filmas Krūdi (Croods) pirmizrāde, kas ikvienu skatītāju aizvedīs aizvēsturiskos laikos, lai mācītu pārvarēt bailes no nezināmā. Krūdu ģimenes tētis Grags ir ļoti piesardzīgs, iespējams, tieši tādēļ viņa ģimene vēl joprojām ir dzīva, jo draudi akmens laikmetā ir uz katra stūra. Taču bieži ir tādi notikumi, kurus nevar nedz paredzēt, nedz ietekmēt – arī Krūdu ģimene būs spiesta pamest drošo patvērumu zemestrīces dēļ. Viņi kopā dosies piedzīvojumiem bagātā ceļojumā, kurā iegūs ne vien vērtīgu pieredzi, bet arī jaunus draugus. Izbaudiet piedzīvojumus akmens laikmetā, skatoties animācijas filmu Krūdi 23. aprīlī plkst. 20.10 TV3!

“Šai lomai piekritu uzreiz, man nevajadzēja lasīt scenāriju, atlika vien aplūkot animācijas skices un ieraudzīt sava tēla vizuālo izskatu. Esmu ļoti priecīgs, ka man bija iespēja iejusties tētuka lomā, jo tas bija ļoti emocionāls piedzīvojums. Grags filmas laikā pilnībā izmainās – no brutāla tēviņa viņš kļūst par cilvēku, kurš izgudro apskāvienus,” norāda Krūdu ģimenes tēva lomas ierunātājs, aktieris Nikolass Keidžs. Lieki piebilst, ka savā karjerā viņš bieži filmējies asa sižeta filmās un, iespējams, Graga transformācija ir bijis nozīmīgs posms aktiera dzīvē.

Bez jau iepriekš pieminētajām TV3 televīzijas pirmizrādēm – Rio 2 un Krūdi – mazi un lieli skatītāji varēs ļauties aizraujošiem notikumiem piepildītiem sestdienas vakariem ar jau iemīļotām animācijas filmām Sapinušies (Tangled), ko varēs skatīties 16. aprīlī plkst. 20:10, un Madagaskara 3, kuras piedzīvojumus aicinām izbaudīt 30. aprīlī plkst. 19.35!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm