tv3.lv

TV3 Lieldienu brīvdienās priecēs ar filmām visai ģimenei

Lai arī laikapstākļi aiz loga vēl ir tikpat mainīgi kā garastāvoklis un nav zināms, ar ko pārsteigs Lieldienu brīvdienas, par vienu gan variet būt droši – kanālā TV3 Lieldienu laikā ne līs, ne putinās, bet spīdēs spoža saule un būs izklaidējoša programma! Ik dienu gaidāma filma, kas patiks visai ģimenei – televīzijas pirmizrādes Mēs nopirkām zvērudārzu un Hop, kā arī vēl daudzas citas. Izbaudiet lieliskas brīvdienas no 25. līdz 28. martam kopā ar TV3!

2016. gada 8. martā 11:19

Kanālā TV3 Lieldienu brīvdienas sāksies 25. martā plkst. 21:00 ar filmu Mēs nopirkām zvērudārzu (We bought a zoo), kurā galvenajās lomās iejūtas lieliski aktieri – Mets Deimons un Skārleta Johansone. Filma ir patiess stāsts par Bendžaminu Mī un viņa ģimeni, kuri izmantoja visus savus ietaupījumus, lai nopirktu izputinātu zvērudārzu. Ar raibas komandas palīdzību un cīnoties ar dažādām nebūšanām, ģimene dara visu, lai atjaunotu zvērudārzu un atkal atvērtu to apmeklētājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Dienu vēlāk TV3 gaidāms vokālā ansambļa Dzeguzīte lielkoncerts Apsveikuma koncerts Raimondam Paulam. Tas būs krāšņs, pārsteigumiem bagāts, muzikāls baudījums visai ģimenei. Dzeguzītei šis ir jubilejas gads – jau 45 gadus šis bērnu vokālais ansamblis priecē klausītājus, kļūstot par leģendu Latvijas mūzikā. Ar ansambļa dziesmām uzaugušas vairākas paaudzes, tās klausījušies un līdzi dziedājuši vecāki, kas tagad paši audzina savus bērnus ar jaunākajām Dzeguzītes dziesmām. Lielākajai daļai šo dziesmu mūzikas autors ir Raimonds Pauls, ar kuru ansamblis sadarbojas jau 35 gadus. Tāda Dzeguzīte, kāda tā ir, izveidojusies, pateicoties Maestro, kurš šogad atzīmēja apaļo 80 gadu jubileju. Šis koncerts būs gan kā sveiciens Paulam svētkos, gan kā pateicība par kopīgo sadarbību! Izbaudiet Maestro un Dzeguzītes sadarbības laikā tapušās skaistās un iemīļotās dziesmas jau 26.martā plkst. 17:00 kanālā TV3!

Arī pēc koncerta pozitīvas un saviļņojošas emocijas nerimsies, jo televīzijas ekrānos ieradīsies īsts Lieldienu zaķis televīzijas pirmizrādē Hop!. Animācijas filma ir komisks stāsts par darbu zaudējušo Fredu, kas ar savu automašīnu nejauši notriec Lieldienu zaķi. Viņam neatliek nekas cits, kā par ievainoto rūpēties, līdz viņš atlabs. Fredam nākas sadzīvot ar patiešām neciešamu viesi, taču ar laiku gan viņš, gan Lieldienu zaķis saprot, ko nozīmē būt pieaugušiem. Satieciet Lieldienu zaķi filmā Hop 26.martā plkst. 20:10 kanālā TV3!

Foto

Tos mazos un lielos skatītājus, kuriem pēc koncerta vēl miegs nebūs nevienā acī, TV3 aicina izbaudīt lielisko filmu Pērsijs Džeksons un olimpieši: zibens nolaupītājs plkst.22:10! Tā stāsta par vidusskolnieku Persiju Džeksonu, kurš nemitīgi iekuļas nepatikšanās, jau atkal jūt, ka viņam radušies sarežģījumi. Ir 21. gadsimts, taču sengrieķu dievi no viņa mitoloģijas grāmatas pēkšņi sāk parādīties viņa dzīvē. Persijs uzzina, ka viņa īstais tēvs ir jūras dievs Poseidons, un tas nozīmē, ka arī viņš ir pa pusei dievs. Taču varenie Olimpa dievi kārtējo reizi nevar sadzīvot, un visā planētā draud izcelties karš.

Foto

Pirmajās Lieldienās, 27.martā, plkst. 9:25 raidījumā Gatavo 3 viesi būs kārtīga ģimene vairākās paaudzēs. Dekoratorei Baibai gribēsies, lai ir pavasara vēsmas ne tikai aiz loga, bet arī virs galvas… Filosofa galvas! Savukārt Linda ģimenei gatavos gardu Velingtonu ar cidonijām un āboliem, bet Anna ceps īstu svētku kūku – ar zemenēm un vaniļu. Vai meitenēm izdosies pārsteigt kā mazbērnus un bērnus, tā arī vecākus un vecvecākus?

Tāpat brīvdienas papildinās spēle Es mīlu tevi, Latvija!, kur caur jokiem, smiekliem, un, protams, dziesmām tiks atklāti jauni, nezināmi un arī sen aizmirsti fakti par mūsu mīļo valsti. Svētku vakarā Valtera komandā par uzvaru cīnīsies dziedātāja Antra Stafecka, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa un aktieris Jānis Paukštello. Savukārt Janas Duļevskas komandas sastāvā būs grupas Latvian Voices dalībniece Nora Vītiņa, kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs Edgars Vītols un raidījuma Bez Tabu vadītāja, žurnāliste Agnese Drunka. Izbaudiet Es mīlu tevi, Latvija! raidījumu 27.martā plkst. 20:00 kanālā TV3!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzreiz pēc spēles skatītājus priecēs pasaules bestsellers Avatars, kas būs arī neatņemama Lieldienu sastāvdaļa! Filmas galvenais varonis Džeiks Sallijs ir bijušais jūras kājnieks ratiņkrēslā. Par spīti invaliditātei Džeiks joprojām sirdī ir karotājs. Viņu nolīgst un pārvieto uz vairāku gaismas gadu attālo planētu Pandoru, kur uzņēmumu konsorcijs iegūst retu minerālu, kas var atrisināt Zemes enerģētikas krīzi. Tā kā Pandoras atmosfēra ir toksiska, ir radīta “Avataru programma”, kas cilvēku apziņu piesaista avataram, vadāmam bioloģiskam ķermenim, kurš spēj izdzīvot nāvējošajā gaisā. Avatari ir ģenētiski radīti hibrīdi, kas apvieno cilvēku un Pandoras pamatiedzīvotāju DNS. Pārdzimis avatara veidolā, Džeiks saņem uzdevumu iefiltrēties pamatiedzīvotāju kopienā, kas kļuvusi par galveno šķērsli vērtīgā minerāla ieguvē. Kad skaistā Neitiri izglābj Džeika dzīvību, mainās arī viņa misija… Izbaudiet filmu Avatars 27.martā plkst. 22:10 kanālā TV3!

Foto

Brīvdienu noslēgumā mazi un lieli skatītāji var uzgavilēt, jo TV3 būs skatāma televīzijas pirmizrāde filmai Pērsijs Džeksons: monstru jūra. Filmas Zibens nolaupītājs turpinājumā atkal varēsiet sekot jaunā pusdieva grandiozajai sava likteņa piepildīšanai. Lai izglābtu savu pasauli, Pērsijam un viņa draugiem jāatrod leģendārā un brīnumainā Zelta aunāda. Uzsākot bīstamo odiseju nezināmajos Monstru jūras ūdeņos, viņi cīnās ar šausmīgiem radījumiem, zombiju armiju un pašu ļaunuma iemiesojumu. Skatieties Pērsijs Džeksons: monstru jūra 28.martā plkst. 22:00 kanālā TV3!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm