tv3.lv

TV3 palīdzēs ģimenēm satikt uzticamo draugu no patversmes!

Drīzumā TV3 ekrānos nonāks emocionāls un sirsnīgs raidījums “Suns meklē mājas”, kurā Latvijā dzīvojošās ģimenes izraudzīsies četrkājaino draugu no patversmes. Ģimenēm pareizo izvēli palīdzēs veikt gan raidījumā pieaicinātie speciālisti, gan raidījuma vadītāja Māra Mennika, kura pirms gada savā apgādībā pieņēma ļoti gudru un mīļu ģimenes locekli. Skatieties jauno un aizkustinošo raidījumu “Suns meklē mājas” no 11.oktobra sestdienu vakaros 19:35 kanālos TV3 un TVPlay!

2014. gada 23. septembrī 18:45

Uzņemsies atbildību par dzīvniekiem

TV3 jaunajā raidījumā “Suns meklē mājas” astoņu nedēļu laikā skatītāji tiks iepazīstināti ar astoņām ģimenēm, kuras ir gatavas uzņemties rūpes par patversmēs esošiem suņiem un veltīt laiku jaunajam draugam. Viena no tām būs mediķu ģimene, kura ļoti vēlas atrast draudziņu savam sunītim. Tāpat būs iespēja iepazīt kādu senioru pāri, kuri pirms dažiem mēnešiem ir zaudējuši ģimenes mīluli un ir gatavi kļūt par suņa saimniekiem. Tāpat ikvienam būs iespēja tiksties ar mākslinieku ģimeni, kura savās mājās ir pieņēmusi kaķēnu no patversmes un ir gatava ģimeni kuplināt ar aktīvu četrkājainu draugu tāpat varēs doties ciemos pie teātra ļaudīm, kuru meitenes jau ilgāku laiku kāro pēc sunīša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērtīgs projekts un atbalsts ģimenēm

Kopā ar ģimenēm katrā sērijā varēs satikt raidījuma “Suns meklē mājas” vadītāju Māru Menniku: ”Pasaulē nav izdoti likumi, kas aizstāvētu krupīšus, vardītes vai kādus citus mazus zvēriņus. Bet labs cilvēks, ejot pa taciņu, pielieksies un nocels tos malā, nevis kāps tiem uz galvas. Tā ir mana pārliecība un es ticu, ka labi darbi padarīs labāku pasauli, kurā dzīvojam mēs un aug mūsu bērni. Lai pieņemtu suni, cilvēkam nav jābūt apveltītam ar kādām pārdabiskām spējām, ir tikai jāmīl. Tieši tā – ar mīlestību manās mājās pirms gada ienāca mazs, ruds un ļoti gudrs suns Draudziņš. Viņš ir kļuvis par mūsu ģimenes neatņemamu daļu. Tieši tāpēc man ir prieks iesaistīties tik vērtīgā projektā, kāds ir TV3 raidījums Suns meklē mājas un ar savu piemēru būt par atbalstu ģimenēm, kuru mājās uz palikšanu ieradīsies viņu labākais suns.”

Ģimenēm veikt pareizo izvēli palīdzēs gan raidījuma vadītāja M.Mennika, gan pieaicinātie speciālisti. Ģimenes kopā ar suņiem pavadīs brīvo laiku, dosies pastaigās un nodosies sportiskām aktivitātēm. Tāpat katras mājas saimnieki būs liecinieki tam, kas notiek, kad suņi mājās paliek vieni. Vērtīgus padomus gan ģimenēm, kuras ir gatavas pieņemt suni no patversmes, gan arī skatītājiem dos kinologi, kuri stāstīs, kā labāk sadzīvot ar savu četrkājaino draugu.

Ikvienai Latvijas ģimenei ir iespēja satikt savu draugu!

Visas Latvijā dzīvojošās ģimenes, kuras ir pārliecinātas, ka vēlas pieņemt četrkājainu iemītnieku no patversmes, veltīt laiku pastaigām un rūpēm par viņu, tiek aicinātas pieteikties raidījumam “Suns meklē mājas”, ko var ikviena Latvijas ģimene un tā ir lieliska iespēja satikt sen gaidīto suni. Pieteikuma anketu var aizpildīt šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm