tv3.lv

TV3 piedāvā jaunu kulinārijas raidījumu svētdienu rītos "Brīv.Dien.Galds" ar Signi Meirāni

Ēst gatavošana daudziem šķiet biedējoša un gluži vai neiespējamā misija. Tāpēc jaunajā kulinārijas raidījumā “Brīv.Dien.Galds” ēdienu eksperte un vairāku pavārgrāmatu autore Signe Meirāne parādīs ikvienam, ka cepšana var būt viegla, iedvesmojoša un interesanta. Kopā ar Signi garšu pasaules ceļojumā dosimies no 11. septembra svētdienās pulksten 9:25 kanālā TV3.

29. augustā 11:53

Pietiks tikai ar dažiem virtuves rīkiem un daudz mīlestības, dabiskiem produktiem un pieskāriena vieglumu, lai sanāktu tik daudz dažādi ēdieni. Receptes, kuras grāmatas “Brīv.Dien.Galds” autore un raidījuma vadītāja Signe Meirāne jums parādīs, būs apkopotas no visām piecām grāmatas sadaļām – “No visas pasaules”, “Raugs”, “Kārtas”, “Mantojums” un “Svētki (Ziemassvētki)”. Kopā ar Signi jums būs iespēja ceļot no Sanfrancisko līdz Ņujorkai, no Itālijas līdz Zviedrijai, no Francijas līdz Austrālijai. Mēs pabūsim Signes bērnībā, ikdienā, ceļojumos un sapņos. Jo raidījumā bez receptēm būs vēl kas – Signe, tieši tāda, kāda viņa ir, ar saviem dzīves stāstiem un pieredzēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jau vairākus gadus domāju par to, ka vēlos konditorejas grāmatu. Tapšanas laikā sapratu, ka receptes un to gatavošanu vēlētos parādīt arī televīzijā, lai ne tikai parādītu gatavošanas knifus, bet iedvesmotu gatavot gan klasikas, gan arī daudzas citas pasaules receptes, parādot, ka to var darīt viegli un interesanti, un ka tam nav nepieciešams ne sarežģīts inventārs, ne īpaši produkti. Es vēlos iedvesmot baudīt dzīvi un man liekas, ka nav labāka veida kā to parādīt kā caur grāmatu un televīzijas ekrānu”, par raidījuma tapšanu dalās pārdomās Signe Meirāne.

Foto: Sandijs Leicis, raidījuma arhīvs

Pirmajā raidījumā skatītāji kopā ar Signi dosies garšu ceļojumā no Meksikas līdz Francijai un tad atpakaļ uz Latviju. Viņa ne tikai parādīs kā vienkārši pagatavot maģiskos un tik īpašos bērnības siera cepumus, bet arī vienkāršo tortilju un skaisto aprikožu tarti, vienlaikus ļaujot ceļot arī viņas dzīves stāstos.

Skaties jauno kulinārijas raidījumu “Brīv.Dien.Galds” ar Signi Meirāni no 11.septembra svētdienu rītos plkst. 9:25 kanālā TV3, bezmaksas platformā “TV3Play” un nākamās paaudzes televīzijā Go3. Savukārt gardumu receptes meklē portāla “tv3.lv” recepšu sadaļā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm