tv3.lv

TV3 Plus pārraidīs ukraiņu grupas ”Okean Elzy” koncertu

Kanāls TV3 Plus piedāvā ukraiņu kulta grupas ”Okean Elzy” labdarības koncerts ”Viss būs labi”. Enerģiskā un emocionālā koncerta ieraksts no greznās Kijevas metro stacijas ”Zelta vārti” būs skatāms piektdien, 13. maijā, pulksten 21.30 kanālā TV3 Plus, kā arī portālā TV3 Play.

11. maijā 12:06

”Okean Elzy” ir populārākā ukraiņu grupa, ar kuras dziesmām ir izaugusi vesela paaudze. Grupas koncerti pulcē pilnus stadionus, kuros sabrauc ukraiņi no visas valsts. Dziesmas, ko izpilda ”Okean Elzy” ir par cilvēku dzīvēm un Ukrainu. Grupas solists Svjatoslavs Vakarčuks šobrīd atrodas frontē un cīnās par Ukrainas brīvību, bet vienlaikus turpina priecēt ukraiņus ar savu mūziku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Koncerts ”Viss būs kārtībā” notika vienā no skaistākajām metro stacijām pasaulē – ”Zelta vārtos” Kijevā, kas šajā laikā ir kļuvusi par bumbu patvertni. Tādēļ grūti iedomāties vēl piemērotāku vietu šādam koncertam divus mēnešus pēc kara sākuma Ukrainā un četrus mēnešus pirms valsts neatkarības dienas.

“Koncerta vietas izvēle nav nejauša. Pirmkārt, tā ir droši. Otrkārt, kara laikā metro kļuva par otro māju tūkstošiem Kijevas un Harkivas iedzīvotāju. Treškārt, ”Zelta vārti” atgādina visai pasaulei, no kurienes Austrumeiropā nāca civilizācija,” apgalvo Svjatoslavs Vakarčuks.

Simboliski, ka vienā no skaistākajām metro stacijām ne tikai Ukrainā, bet arī pasaulē valsts populārākā grupa izpilda dziesmas, kas kļuvušas par miljoniem ukraiņu dzīves skaņu celiņu. Kā skatītāji uz koncertu tika aicināti tie, kuri, neskatoties uz situāciju, turpina palīdzēt cilvēkiem visu diennakti: ārsti, brīvprātīgie, militāristi un citi.

Koncerta mērķis bija uzlabot kopējo noskaņojumu un dot cerību miljoniem ukraiņu, kā arī aicināt ziedot naudu tiem bērniem, kuri ir cietuši kara dēļ, un tiem, kuri ir zaudējuši savas mājas.

90 minūšu ilgajā koncertā būs iespējams dzirdēt grupas vispopulārākās dziesmas, kuras kara laikā guvušas īpašu nozīmi – “Все будет хорошо” un “Я не сдамся без боя”. Tāpat grupa izpildīs arī dziesmas no pēdējā studijas albuma ”Без меж”. Zīmīgi, ka kopš kara sākuma grupas solists Vakarčuks regulāri dodas uz kara izpostītām teritorijām, lai izrādītu emocionālu atbalstu un dāvātu nelielu pozitīvisma devu, izpildot savas un grupas populārākās dziesmas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labdarības koncerta ”Viss būs kārtībā” mērķis bija savākt līdzekļus, lai palīdzētu ukraiņu bērniem. Visi koncertā saziedotie līdzekļi tika ziedoti labdarības organizācijai ”Tvoya Opera”. Kopš kara sākuma šī organizācija ir radījusi projektu ar nosaukumu ”Palīdzi Ukrainai! Apturi karu!”, kas jau šobrīd nodrošina humāno palīdzību bāreņiem, bērniem, medicīnas iestādēm un ievainotu cilvēku aprūpei visā Ukrainā.

Skaties ukraiņu kulta grupas ”Okean Elzy” koncertu ”Viss būs labi” jau piektdien, 13. maijā, pulksten 21.30 kanālā TV3 Plus, kā arī portālā TV3 Play!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm