tv3.lv

TV6 dzēsīs pasaulē sliktākos tetovējumus

No 13. jūnija TV6 katru pirmdienas vakaru būs iespējams klejot pa Lasvegasas ielām un meklēt nelaimīgi tetovētus cilvēkus, kas būtu ar mieru aizklāt apkaunojošu vai neizdevušos tetovējumu ar ko vizuāli pievilcīgāku. Skatieties šovu Pasaules sliktākie tetovējumi pirmdienu vakaros plkst. 21.00 kanālos TV6 un TVPlay!

2016. gada 6. jūnijā 20:08

Katras epizodes sākumā raidījuma vadītāji Dirks un Robs tuvojas tetovētiem svešiniekiem Lasvegasas ielās. Abu galvenais uzdevums ir atrast kādu vietējo vai ārzemnieku ar sliktu tetovējumu un to salabot. Cik dažādi ir cilvēki, tik dažādi arī tetovējumi – katra neveiksmīgā ķermeņa izdaiļojuma uzlabošanai jāatrod vislabākais risinājums, kas apmierinātu klientu un būtu paveicams arī māksliniekam. Raidījumā netrūks ne dīvainu un interesantu personību, ne tikpat dīvainu un amizantu stāstu par katru iegūto tetovējumu. Epizodēs parādās arī ģimeniski momenti, atspoguļojot raidījuma vadītāja Dirka ikdienu, kurš ir vientuļais tēvs un audzina divas meitas. Līdzās tam abi galvenie varoņi skatītājiem ļaus izbaudīt Lasvegasas spožās un krāsainās izkārtnes, trakulīgo vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi un iepazīstinās ar savām spilgtajām un bravūrīgajām personībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasaulē sliktākie tetovējumi (Bad ink) ir humora pilns raidījums, kuru vada tetovējumu mākslinieks Dirks Vermins (Dirk Vermin) ar savas mūzikas grupas biedru un labāko draugu 20 gadu garumā – Robu Rukusu (Rob Ruckus). Raidījumā būs iespējams redzēt neveiksmīga un kļūdaini izburtota bildinājuma tetovējuma pārtapšanu krāsainā mākslas darbā. Tikpat neapdomīgas sekas uz savas ādas izjutis ne viens vien varonis, sākot no nemākulīgiem tetovējumiem uz pleciem un rokām līdz pat izaicinājumam apslēpt apkaunojošu tetovējumu uz vīrieša dibena.

Vērojiet, kā nožēla pārtaps jau sen gaidītās patīkamās pārmaiņās, skatoties jauno šovu Pasaules sliktākie tetovējumi katru pirmdienu, sākot no 13. jūnija plkst. 21.00 kanālos TV6 un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm