tv3.lv

TV6 ekrānā Ričards Hemonds mācās braukt

Atraktīvais un dullais Ričards Hemonds ir no pasaulē un arī Latvijā populārā raidījuma “Gāzi grīdā” komandas. Kā zināms, šīs komandas pārstāvji zina par autiņiem ļoti daudz, lai neteiktu vairāk. Taču ne pilnīgi visu! Izrādās, ir braucamie, kas pat R.Hemondam ir liels pārsteigums, piemēram, armijas tanks, mežistrādes dampis un cita smagā tehnika. R.Hemondam tiks dotas tikai trīs dienas, lai iemācītos apieties ar šiem braucamajiem un spētu to vadīt. Skatieties jauno raidījumu “Ričards Hemonds mācās braukt” no 7.oktobra otrdienās 21:00 kanālā TV6! 

2014. gada 26. septembrī 17:47

TV6 jaunais raidījums “Ričards Hemonds mācās braukt” (Richard Hammond’s crash course) ir kanāla BBC veidots un tā vadītājs ir pasaulē un arī Latvijā slavenā raidījuma Gāzi grīdā vadītājs Ričards Hemonds. Raidījums pirmizrādi piedzīvoja pavisam nesen, 2012.gadā un katrā sērijā tiek sekots līdzi kā R.Hemonds mācās vadīt kādu no smagsvara transportlīdzekļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā TV6 raidījuma pirmajā sērijā R.Hemonds iepazīs un apgūs amerikāņu tanka “M1 Abrams” vadību ASV armijas bāzē Meksikā. M1 Abrams ir amerikāņu trešās paaudzes galvenais kaujas tanks, kas ražots ASV. Tanks ir nosaukts bijušā ASV militāro spēku armijas ģenerāļa un komandiera Creighton Abrams vārdā. Abrams piedalījās Vjetnamas karā no 1968 līdz 1972.gadam. Tanks ir paredzēts mūsdienu bruņotai cīņai, tas ir labi bruņots un spēcīgi aizsargāts. Lielā smagsvara transportlīdzekļa svars ir aptuveni 68 tonnas un tas ir viens no smagākajiem kaujas tankiem. Turklāt tas ir viens no dārgākajiem visā pasaulē, tā izmaksas ir 6.21 miljoni dolāru.

Arī pārējās TV6 raidījuma sērijās R.Hemondam nāksies saskarties ar jauniem un nepazīstamiem braucamajiem. Ikviens interesents varēs ieraudzīt, kā tiek apgūts mežizstrādes dampis, pasaules jaudīgākais ugunsdzinējs, buldozers un citi smagsvara transportlīdzekļi. Izklausās vareni iespaidīgi! R.Hemonds iejutīsies unikālās un pat biedējošās profesijās un viņam būs dotas tikai trīs dienas, lai apgūtu neparastos braucamrīkus. Vai viņš spēs izkāpt no komforta zonas un pievārēt visus sarūpētos izaicinājumus?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm