tv3.lv

TV6 pavasari uzsāk ar pieciem satriecošiem jaunumiem

TV6 no 14. aprīļa trīs dienu garumā jaunumi birs kā no pārpilnības raga! Viss sāksies ar Latvijā vēl nepiedzīvotu šovu Cilvēks pret mušu, kur insekti izaicinās ne vien parastus cilvēkus, bet arī vietējās slavenības. Pēc tam stafeti pārņems jaunā komēdijseriāla PAF: privātā apsardzes firma varoņi – apsargi, kuri uzmana ļaudis ar šaubīgu sirdsapziņu. Savukārt par krietnu adrenalīna daļu parūpēsies Aļaskas bezceļu iekarotāji, kad drosmīgi vīri dosies cauri bīstamām vietām un saskarsies ar dabas mežonību. Tas nav viss – ja ir apnikuši izmeklētāji švītīgos uzvalkos, tad Bekstroms noteikti patiks, bet Pēdējais cilvēks uz zemes varonis Fils parādīs, kā dzīvot, uzzinot par pasaules galu.

2016. gada 30. martā 12:29

Kurš kuru?

Cilvēks pret mušu (Man vs Fly) – tas tik būs izaicinājums! Cilvēks, atrodoties šaurā telpā, mēģinās notvert mušu, kura, nav noslēpums, ar vienveidīgo dūkšanu un haotisko lidošanu spēj nokaitināt pat visiecietīgāko cilvēku pasaulē. Tāpēc nekas cits neatliek kā izslēgt jebkādu racionālismu un ieslēgt azartisku piedzīvojumu garu! Cik viltīgi un izmanīgi spēs būt šova dalībnieki, piemēram, seksīgā blondīne un kārtīgais latvietis, kurš izmēra ziņā neatpaliek no kārtīga japāņu sumo cīkstoņa? Vai kāds no viņiem spēs notvert mušu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īpaši aizraujošs un smieklīgs būs ne vien process, bet arī komentāri, ko aizkadrā sniegs ar sportisku garu apveltītais Overtime TV vadītājs Armands Puče un humoristiskais Iespējams tikai Krievijā vadītājs un Bez Tabu žurnālists Ēriks Palkavnieks! Tāpat jautrus brīžus skatītājiem sagādās sabiedrībā pazīstamu cilvēku cīņa ar mazo kustoni, tostarp redzēsim kā ar uzdevumu tiks galā Paula un Miks Dukuri, Atis Zviedris, Baiba Runce un Aleksandrs Radzērvičs. Izbaudiet aizraujošas sacensības Cilvēks pret mušu no 14. aprīļa ceturtdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Viņi novēro, seko līdzi un iesaistās!

Jauno komēdijseriālu PAF: privātā apsardzes firma (ЧОП) radījuši skatītāju iemīļoto seriālu Fizruks un Reālie puiši veidotāji, tātad – jautrība garantēta! Komēdijseriāls atklāj biznesa centra Soloveji dzīvi, par kuras drošību rūpējās privātā apsardzes firma Kedri. Tās priekšnieks ir Ļevs Borisovičs, kurš sargā ne vien lietas, bet arī cilvēku morālās vērtības. Ļevs un viņa padotie – apsargi Fedja, Tolja, Slava un jauniņais Andrejs nav pārāk attapīgi, par ko arī liecina viņu biežā iekulšanās muļķīgās un neveiklās, bet allaž smieklīgās situācijās. Taču arī uzdevumi ir ne mazāk uzjautrinoši, piemēram, spermas bankas aplaupīšanu vai Ferrari mašīnas sasišana – nē, tā nav jaunākā Džeisona Stethema filma, bet gan vienkārši stāsts par pāris dienām kopā ar biznesa centra Soloveji apsargiem. Lai kurp dotos cilvēki, viņi tos vienmēr novēro… un ne tikai kamerās. Taču patiesībā visi puiši sapņo par dienu, kurā beidzot kļūs slaveni vai vismaz bagāti… Izbaudiet jauno komēdijseriālu PAF: privātā apsardzes firma jau no 14. aprīļa ceturtdienās plkst. 21:35 kanālā TV6!

Drosme un motori

Aļaskas bezceļu iekarotāji (Alaska off-road warriors) ir četri pasaules ekstrēmākie braucēji, kuri kopā ar prasmīgākajiem un zinošākajiem automehāniķiem apvienojas komandās, lai dotos patiešām ekstrēmā braucienā – viņi pārbaudīs cilvēka un automašīnas iespējas uz Aļaskas skarbākajiem bezceļiem. Viņi dosies cauri straujām upēm, pāri stāvām virsotnēm, smilšu kāpām un aizaugušām pļavām. Tā būs ne tikai sacensība starp četrām ekipāžām, bet brīžiem arī īsta cīņa par izdzīvošanu. Katra komanda pati ir izvēlējusies spēkratu, ar kuru startēt braucienā, taču bieži vien ne jau konkrētā automašīna noteiks to, vai komandai būs pa spēkam tikt līdz galam, bet gan prasmes, iemaņas un spēja ātri pieņemt pareizos lēmumus. Vīri ir gatavi uz visu, lai uzvarētu sevi un pārējos! Nepalaid garām piedzīvojumu sacīkstes Aļaskas bezceļu iekarotāji no 15. aprīļa piektdienās plkst. 21:00 kanālā TV6!

Citāds izmeklētājs – Bekstroms

Jaunais izmeklēšanas seriāls Bekstroms (Backstrom) veidots, balstoties uz zviedru rakstnieka un kriminologa Leifa G.W.Persona grāmatu, ko realizējis seriāla Nozieguma skelets (Bones) režisors Hārts Hansons. Seriāla galvenais varonis ir Portlandas policijas noziegumu nodaļas detektīvs Everts Bekstroms, kurš viennozīmīgi neizskatās pēc tāda, kuram varētu uzticēties. Viņš ir kritisks un nosodošs, aizraujas ar grādīgiem dzērieniem, turklāt ir sirdsliminieks, kuram būtu pēdējais laiks parūpēties par savu veselību, bet viņš turpina dzīvot pašiznīcinoši. Taču savu darbu viņš paveic izcili, liekot lietā unikālās metodes, lai atklātu noziedznieka domu gājienu. Lai arī viņa paņēmieni nav saprotami, tie patiešām strādā. Tiem skatītājiem, kuriem apnikuši uzpucētie švīti iebuktētos uzvalkos, Bekstroms noteikti patiks! Skatieties jauno izmeklēšanas seriālu Bekstroms no 15. aprīļa piektdienās plkst. 22:05 kanālā TV6!

Dzīve bez noasacījumiem

Seriāls Pēdējais cilvēks uz zemes (Last man on earth) vēsta par 2022. gadu, kad uz pasaules ir palicis pēdējais cilvēks Fils Millers. Viņš ir vidusmēra vīrietis, kurš mīlēja savu ģimeni, bet ienīda darbu bankā. Tagad, kad Fils ir palicis pilnīgi viens, viņš izmisīgi meklē vietu, kur varētu sastapt vēl kādu cilvēku. Fils apceļos ASV, Meksikas un Kanāds pilsētas, ciematus, nometnes, un nonāk pie sāpīgas apziņas – viņš ir pēdējā dzīvā būtne uz zemes. Taču tas Filam drīz vien ļauj apzināties, ka nav nemaz tik slikti, viņš var būt pasaules labākais sportists, mīlnieks, šāvējs, vadītājs, santehniķis, izdzīvotājs. Jebkas! Filam ir dzīve bez jebkādiem nosacījumiem – nav neviena, kurš norādītu, ko darīt un ko nedarīt. Taču pilnai laimei viņam pietrūkst sieviete ar kuru dalīt priekus un bēdas. Kad Fila karstākā vēlēšanās piepildās un viņš satiek sievieti, galvenais varonis nespēj būt līdz galam laimīgs, jo būtne ir ļoti ekscentriska un uzmācīga! Savukārt skatītājiem tieši tad sāksies īstā jautrība! Skatieties Fila piedzīvojumus komēdijseriālā Pēdējais cilvēks uz zemes no 16. aprīļa sestdienās plkst. 13:00 kanālā TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm