tv3.lv

Video: ieskats TV3 koncertā “Vislabākie Ziemassvētki”

Ziemassvētku koncerts sniegs iespēju skatītājiem vēlreiz izbaudīt šova “X Faktors” ceturtās sezonas 12 finālistu sniegumu. Uz skatuves kāps Tom Simo, Edgars Kārkliņš, Eduards Rediko, Deniels Bērziņš, Viktors Buntovskis, Olga Palušina, Loreta Klibiķe, duets “Neprāts”, Diona Liepiņa, grupas “Audiokvartāls” un “We”, kā arī šīs sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa.

Koncerta īpašie viesi būs šova trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova un otrās sezonas finālisti – grupa “Baritoni” no Latgales. Uz skatuves uzmirdzēs arī pirmās sezonas atklājums – grupa “Tautumeitas”. Tāpat uz skatuves kāps Intars Busulis un grupa “Musiqq”.

Koncerta repertuārā iekļautas labākās Ziemassvētku dziesmas latviešu un angļu valodā. Koncerta galvenais vēstījums būs par to, ka ir jāspītē visam apkārt notiekošajam un ar prieku jāsvin šos svētkus kā vislabākos svētkus.

“Vislabākos Ziemassvētkus mēs katrs varam radīt sev pats, ar mūzikas palīdzību, ar svētku gardumiem vai ģimenes klātbūtni. “X Faktora” finālsēriju 12 dalībnieki un īpašie koncerta viesi ar Latvijā un pasaulē iemīļotākajām Ziemassvētku dziesmām mēģinās uzburt tādu svētku sajūtu, lai arī ikviens skatītājs pēc koncerta teiktu: “Jā, šie tiešām bija Vislabākie Ziemassvētki!”,” norāda Markus Riva, kurš vadīs arī šo koncertu.

“Es parasti Ziemassvētku sajūtas noķeru savā draugu lokā, kuriem šie svētki ir ļoti mīļi. Vienmēr to papildu akcentu piedod tie apkārtējie rotājumi un dziesmas – es vienmēr ieslēdzu kādu Ziemassvētku dziesmu “Spotify” plejlisti,” teic šīs sezonas ceturtās vietas ieguvēja Diona Liepiņa.

“Ziemassvētkus es sagaidu ar vissiltākajām sajūtām – it sevišķi, jo man mājās ir mazs ķipars, kurš ļoti gaida šos svētkus un Ziemassvētku vecīti tā, kā neko. Viņš jau pirms kāda uzrakstīja viņam vēstuli, tā kā man ir vēl darbiņš, ko darīt,” apgalvo grupas “Musiqq” dalībnieks un žūrijas pārstāvis Marats Ogļezņevs.

Skaties koncertu “Vislabākie Ziemassvētki” 24. decembrī pl. 20.45 kanālā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm