Uguns, augstums un kailums – “X Faktors” pusfinālā līst trumpju lietus

0 Komentāru
Uguns, augstums un kailums – “X Faktors” pusfinālā līst trumpju lietus

Jo mazāk dalībnieku, jo vairāk darāmā. “X Faktors” pusfinālā šova kvartetam bija jāizpilda divas dziesmas, turklāt temats arī ļoti zīmīgs – “dziesmas, kas mani aizvedīs līdz finālam”. Un visi kā viens nekautrējās uz skatuves likt lietā visdažādākos trumpjus – uguni, dziedāšanu augstumā un kailumu.

Neveiksmes gadījumā arī šoreiz bija jāizpilda glābējdziesma. Aizskatuvē ar “Ekstra Faktoru” par to īpaši gan neviens nerunā – visi ir pārliecināti. Skatītāju trūkumu šova laikā dalībnieki kompensēja, sazinoties ar tuvākajiem atbalstītājiem.

Pusfināls bija īstais brīdis, lai mestu uz skatuves visus trumpjus un sasniegtu līdz šim nebijušus augstumus gan pārnestā, gan arī tiešā nozīmē – Grētu Grantiņu pacēla virs zemes. Arī Eduards Rediko nolēma iet uz pilnu banku un pirmo reizi uz skatuves, turklāt uzreiz tiešraidē, uzstājās ar grupu aiz muguras. Asumu arī piešķīra ugunsšovs. Tikmēr Diona izkāpa no savas komforta zonas un uz skatuves ne tikai dziedāja, bet arī dejoja.

Dalībnieki nesmādēja nedz lūgšanos un maģiskus rituālus, nedz arī padsmit gadus vecu ādas jaku. To no savas garderobes izvilka Reinis Sējāns un pasniedza vienam no saviem muzikālajiem aizbildņiem Eduardam.

Lai arī palikuši bez dalībniekiem, “X Faktora” mentori Aija Auškāpa un Marats Ogļezņevs atklāja, kurš, viņuprāt, būs šova uzvarētājs.

0 Komentāru