Uhh! Vienīgais priekšnesums, kam šova “X Faktors” pirmajā atlasē žūrijas locekļi teica NĒ!

1 komentārs
Uhh! Vienīgais priekšnesums, kam šova “X Faktors” pirmajā atlasē žūrijas locekļi teica NĒ!

šova “X Faktors” pirmajā atlasē Una Gutoreva startēja kā trešā dalībniece. Sieviete raksta dziesmām savus vārdus, un arī uzstājoties, viņa izpildīja dziesmu “Sapņi” no sava repurtuāra.

Lai rakstītu dziesmām tekstu, Una parasti mūziku sameklē internetā, kur var iegādāties, kādas jaunas skaņas. Savas dziesmas izpilda arī strādājot, tādā veidā iepriecinot sevi darba gaitām! Pieteikties šovā Unai lika pašas sirds, viņai bija nemierīgs prāts, tādēļ bija jāizmēģina savi spēki un jāstartē jaunajā “X Faktors” sezonā!

Tad, kad Una pieteicās “X Faktoram”, viņa redzēja sapnī, kā ar visiem žūrijas locekļiem ir kopīgā pasākumā. Kā sieviete atzīst, viņai pirms uzstāšanās visvairāk bail esot bijis no Aijas Auškāpas, ko tieši Aija varētu komentēt, un vai iedotu Unai JĀ!

Una ir rīdzieniece, kura nāk no Talsiem. Ikdienā sieviete darbojas putnu fabrikā “Ķekava” kā gaļas kontrolieris. Ja Unai brīvajos brīžos ir iedvesma, viņa dziesmu var sakomponēt 5 minūtēs.

Pēc priekšnesuma žūrija sievietei piešķirā 2 JĀ, kas automātiski nozīmē, ka Una netika tālāk līdz krēslu izaicinājumam. Tomēr, komentāros dalībniecei izteica, ka piedziedājums dziesmai ir lipīgs, jo kā piemēram minējā Reinis Sējāns, viņš prognozēja, ka tas nepametīs viņa galvu vismaz kādu nedēļu!

Skaties šova “X Faktors” otro atlasi jau svētdien plkst. 20:00, bet šova par šovu “Extra Faktors” epizodi jau PIEMDIEN!

1 komentārs