tv3.lv

UZMANĪBU – pēdējais brīdis nobalsot par Neida meitenēm! Konkurss noslēdzas šodien

Dārgie Neida talanta cienītāji, Latvijas šovbiznesa draugi un labas mūzikas mīļotāji! Ir pēdējais brīdis izteikt savu viedokli konkursā par aktrišu vietu Neida videoklipā dziesmai “REŽ”. Jau pēc pāris stundām noslēgsies balsojums un būs zināmas 25 meitenes, kuras jau nākamnedēļ tiks aicinātas uz atlasi pie Neida Rīgā.

2017. gada 27. janvārī 12:15

Nepilnas nedēļas laikā Skaties.lv pieteikušās kopā 178 burvīgas lēdijas, un šobrīd notiek balsošana, lai noskaidrotu 25 labākās, kuras jau nākamnedēļ ieradīsies uz atlasi pie paša Neida.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Liels prieks, ka ir pieteikušās tik daudzas meitenes, ko tādu nebiju gaidījis. Negaidīju arī, ka meitenes savāks tik daudz balsu. 25 meitenes es gaidīšu atlasē, kur viņam tiks uzdoti nelieli pārbaudījumi. Četras labākās meitenes, kuras sevi būs pierādījušas atlasē, tiks pieņemtas dalībai videoklipā. Meitenes, kuras neiekļuva TOP 25, paldies, ka vismaz centāties,” sarunā ar Skaties.lv prieku par dāmu atsaucību pauž Neids.

Viena no intriģējošākajām dalībniecēm šobrīd ir Loreta no Viļakas. Lai gan meitene dzīvo pie pašas Krievijas robežas, viņa ir gatava parādīt rīdziniecēm, ka var tikpat, ja ne vairāk!

Loretas stāstu lasi te!

Bausku konkursā pārstāv Ksenija, kuru par savu favorīti pagaidām sauc arī pats Neids. Bet atlase visu vēl var mainīt!

Apskati skaistās Ksenijas bildes, kas jau sajūsminājušas pašu Neidu!

Savukārt Rēzeknes favorīte konkursā ir topošā aktrise Liāna. Neids jau atzinies, ka meitene šķiet pārāk skaista, lai būtu īsta.

Novērtē superskaisto Liānu te!

Ir pēdējais brīdis nobalsot un dāvāt iespēju savai favorītei ierasties uz atlasi, kur Neids un arī Skaties.lv lasītāji varēs iepazīt viņu tuvāk!

BALSO!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm