tv3.lv

Vai arī tu esi vēlējies iemūžināt savu ģimenes ikdienu? Īpašs ģimenisks stāsts seriālā "Goldbergi" TV3!

TV3 skatītāju mājās ienāks jautra un savdabīga ģimenīte – mamma, tētis, viņu trīs bērni un reizēm arī vectētiņš – seriālā “Goldbergi”.

2021. gada 7. jūnijā 11:49

Seriāla notikumi norisinās astoņdesmitajos gados Pensilvānijā un tie daļēji balstīti uz seriāla veidotāja Ādama F. Goldberga bērnību, kad viņš mēdza filmēt savas ģimenes ikdienu. Ja seriālā atveidota kāda no reālajām dzīves ainiņām kāds no šiem uzņemtajiem video, tad oriģinālais ieraksts arī parādīts sērijas beigās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ādams ir ģimenes jaunākais bērns, kurš arī seriālā filmē savu ģimeni, tā padarot to traku, īpaši jau brāli un māsu. Ādams ir pusaudzis, kurš cenšas atsvabināties no mātes pārlielu lielās kontroles pār viņa dzīvi, un labprātāk pavada laiku kopā ar vectētiņu, sauktu par Papu, kuram ir krietni vien brīvāki uzskati, un kurš Ādamu uzskata par pieaugušu cilvēku.

Vidējais brālis Berijs ir ar dzīvi neapmierināts, aizkaitināts un histērisks sešpadsmitgadnieks, kurš skolā cenšas iekarot vienaudžu labvēlību, bet vecākā māsa Ērika saskaras ar tipiskām jaunas meitenes problēmām, kas īpaši satrauc tēvu. Mamma Beverlija rūpējas par visiem un jaucas visu dzīvēs pār mēru, ignorējot jebkādas privātās robežas un nespējot pieņemt, ka bērni pieaug.

Lai kā tas bērnus tracinātu, tieši valdonīgā mamma ir tā, kurai vienmēr pieder pēdējais vārds. Tētis Džefs uz visiem pārsvarā kliedz, mēdzot bērnus arī apsaukāt visnelāgākajos vārdos, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņš ir slikts vai nemīl bērnus. Vienkārši jāmāk pareizi iztulkot viņa teikto.

Lai skatītāji neko nepārprastu, titros tiek paskaidrots, ka, piemēram, naktī sagaidot mājās meitu ar vārdiem: “Ir divi naktī, es domāju, ka tu esi mirusi, es varētu tevi nobeigt”, tētis patiesībā tikai izsaka savas raizes un ar to domā: “Es par tevi satraucos”. Ja tēta teikto tulko pareizi, izrādās, ka viņš ir gādīgs un mīlošs ģimenes galva, tikai neskopojas ar tiešiem un trāpīgiem izteicieniem un īpaši nedomā par to, ka tie varētu kādu aizskart.

Goldbergi – tā ir ģimene, kas kliedz un lamājas, tomēr bezgalīgi mīl viens otru. Ieskaties viņu krāšņajā ikdienā, sākot ar 2. jūniju no pirmdienas līdz piektdienai plkst. 17:00 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm