tv3.lv

Vai sens ģimeņu naids tiešām spēj izjaukt patiesu mīlestību? Noskaidro skatoties "Saldās ambīcijas"

TV3 Life saviem skatītājiem piedāvā vienu Brazīlijas populārākajiem seriāliem “Saldās ambīcijas” – tā pēdējo epizodi noskatījās apmēram ceturtā daļa šīs milzīgās valsts iedzīvotāju – vairāk kā 55 miljoni skatītāju.

2020. gada 7. oktobrī 17:06

Seriāla galvenās varones Marijas liktenis izvērsies sarežģīts un traģisks. Viņa reiz iemīlējās nepareizajā puisī – viņas un mīļotā Amadeusa ģimenes bija naidā jau paaudzēm ilgi. Abi mīlnieki cerēja, ka viņu mīlestība liks ģimenēm atkal salabt, taču diemžēl notika tieši pretējais – traģēdija, kura vēl vairāk sanaidoja abas saimes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Marija bija spiesta pamest visu – mājas, ģimeni un mīļoto, kura liktenis viņai bija nezināms, lai bēgtu, glābjot savu dzīvību. Nonākusi svešā un lielā pilsētā, Marija dzīvi sāka no nulles, piedevām atklājot, ka gaida bērnu. Šis ir stāsts par cerību, ticību, nepadošanos, drosmi un mīlestību.

Marijai viss izdevās, viņa nostājās uz savām kājām, īstenoja savu sapni – atvēra kūku ceptuvi, veiksmīgi attīstīja biznesu, tomēr nekad nepārstāja domāt par savu jaunības dienu mīlestību Amadeusu un cerēja viņu atkal reiz satikt. Marijas dzīve izvērsās lieliska, un tikai viena lieta viņai sagādā raizes – pašas meita un sarežģītās attiecības ar viņu. Meitene ir izaugusi izlutināta, prasīga, liekulīga un viss, kas viņu interesē, ir nauda.

Marijas lomas atveidotāja Žuliana Paeša ir pazīstama Brazīlijas modele un aktrise, kas slavu ieguvusi, filmējoties brazīļu telenovelēs, un 2006. gadā viņa nonāca žurnāla “People Magazine” pasaules seksīgāko cilvēku topa pirmajā simtniekā. Latvijas skatītājiem Žuliana Paeša ir pazīstama kā Kerolaina no šobrīd TV3 Life skatāmā brazīļu seriāla “Absolūts skaistums”. Arī Kerolaina ir spēcīga sieviete, kas cīnās par savu vietu modes pasaules biznesā un vīrieša sirdi.

Seko notikumiem jaunajā Brazīlijas seriālā “Saldās ambīcijas” no 12. oktobra darbdienu pēcpusdienās plkst. 15:20 TV3 Life!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm